Czy chciałbyś wiedzieć, kiedy i gdzie została złowiona ryba, którą zjesz na obiad? Teraz możesz to z łatwością sprawdzić dzięki innowacyjnemu narzędziu FRoSTY! Wystarczy, że zeskanujesz kod FISH TRACKER na opakowaniu Złotych paluszków rybnych. 

Złote paluszki rybne FRoSTA z kodem FISH TRACKERŚwiadomość na temat metod produkcji i składu produktów żywnościowych, a także wpływu diety na zdrowie stale rośnie. Coraz więcej z nas chce kupować jedzenie w odpowiedzialny sposób i zwraca uwagę na skład produktów spożywczych. Nowoczesne urządzenia i możliwości, jakie daje nam mobilny internet, wychodzą tym potrzebom naprzeciw. Z myślą o tych, którzy chcą wiedzieć więcej na temat spożywanych przez siebie produktów, FRoSTA umieszcza na wszystkich opakowaniach Złotych paluszków rybnych specjalny kod FISH TRACKER. To innowacyjne, pionierskie na polskim rynku rozwiązanie jest elementem szerszej polityki firmy, zakładającej otwartość, uczciwość wobec konsumentów oraz przejrzystość przekazywanych im informacji na temat składników użytych przez FRoSTĘ do produkcji, a także ścisłej kontroli ich pochodzenia.

Ryby od FRoSTY zamrażane są jeszcze na morzu, w ciągu 12 godzin od złowienia. Zachowują dzięki temu witaminy, sole mineralne, wyjątkowy smak i soczystość. Teraz, dzięki nowoczesnemu narzędziu FISH TRACKER konsumenci mogą mieć pewność nie tylko, co do ich wysokiej jakości, ale także sposobu i rejonu połowu. Wystarczy zeskanować kod QR znajdujący się z boku opakowania lub wejść na stronę www.fishtracker.pl, wpisać unikalny dla każdego opakowania kod znajdujący się na białym polu, a system wyświetli wszystkie szczegóły na temat połowu tej konkretnej ryby. Z FISH TRACKERA dowiemy się, między innymi, w jakim rejonie została złowiona, kiedy, w jaki sposób oraz jakim rodzajem kutra.

FISH TRACKER FRoSTA

FRoSTA śledzi wykorzystane w produkcji paluszków rybnych surowce na każdym etapie, by zapewnić konsumentom tylko produkty najwyższej jakości. Na opakowaniach produktów FRoSTY znajdują się czytelne listy składników. Wszystkie dane dotyczące produktów, również w formie aplikacji na smartfona z interaktywną książką kucharską oraz podręcznym słownikiem dodatków do żywności, dostępne są także na stronie internetowej. − FISH TRACKER to kolejne innowacyjne narzędzie, które ma podkreślić fakt, że niczego przed konsumentami nie ukrywamy, dlatego mogą darzyć nas zaufaniem – mówi Aleksandra Wysocka, Marketing Manager z FRoSTY. − Oczywiście nie poprzestaniemy na Złotych Paluszkach Rybnych, będziemy sukcesywnie umieszczać FISH TRACKERA na innych produktach rybnych. A w przyszłości planujemy umożliwić naszym konsumentom śledzenie pochodzenia większej liczby składników.

Złote paluszki rybne w opakowaniach 300 i 450 g z kodem QR FISH TRACKER dostępne są w sprzedaży od października br. w cenie, odpowiednio, 8,99 zł/300 g i 11,99 zł/450 g.

Więcej informacji na temat FISH TRACKER stronach www.frosta.pl oraz www.fishfracker.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF