Wiosna to moment, w którym świat budzi się z zimowego snu – staje się kolorowy, pełen optymistycznego wigoru i kwiecistości. Również nasz organizm zaczyna być bardziej aktywny i potrzebuje znacznie większej dawki pozytywnej energii by móc działać sprawniej i szybciej. Jak mu jej dostarczyć i jak pokochać życie? Poprzez witaminy, które mogą dodać sił – zarówno
z warzyw i owoców jak i soków od Tymbarku!

tymbarkPrzesilenie wiosenne to dla organizmu trudny okres – zmiana czasu i pogody może być dla nas uciążliwa i powodować zmęczenie. To normalna rzecz, dlatego tym bardziej powinniśmy pamiętać o zbilansowanej diecie bogatej w witaminy, bo to właśnie one pomagają nam przetrwać ten trudny czas i dają nam siłę do kochania życia. Znajdziemy je w warzywach i owocach oraz w – sokach Tymbark, które przygotowywane są z wyselekcjonowanych składników.

Witamina A – dla skóry

Choć dopiero marzec zbliża się ku końcowi, to już teraz powinniśmy pomyśleć nad dostarczeniem sobie odpowiedniej ilości Beta-karotenu, który poprawia nasz koloryt skóry i wspiera proces opalania. Witaminowa kuracja doda nam urody i zdrowia, czyli wszystkiego czego naprawdę potrzebujemy, by czuć się pewnie i cieszyć się pozytywną energią w każdej minucie naszego życia. Witamina A pomaga nam także zachować dobry wzrok, byśmy mogli cieszyć się kolorami natury jak najdłużej! Warto rozpocząć wiosnę razem z sokami marchwiowo-owocowymi Tymbark Vitamini, bo w 100 ml znajdziemy do 25% dziennego zapotrzebowania na tę witaminę!

Witamina C – na odporność

Wiosną, zwłaszcza na jej początku, towarzyszą nam częste zawirowania pogodowe, które równocześnie sprzyjają różnego rodzaju infekcjom. Nic nie wspomoże nas w walce z przeziębieniem i grypą lepiej niż witamina C, która wzmacnia naszą naturalną tarczę ochronną. Znajdziesz ją zarówno w cytrusach jak i w 100% tłoczonych sokach jabłkowych w trzech różnych smakach: słodkim Championie, aromatycznym Jonagoldzie oraz w kwaśnej Antonówce prosto od Tymbarku.

Wiosna ach to Ty!

Pierwszy dzień wiosny to dobry moment by wprowadzać małe zmiany w swoim życiu – jeśli do tej pory nie dostarczałeś swojemu organizmowi wystarczającej ilości witamin to nie ma lepszej chwili by zrobić pierwszy krok. Pamiętaj, że 1 szklanka soku 100% dziennie w ramach 5 porcji warzyw i owoców to nieocenione źródło cennych składników.

Pokochaj życie na wiosnę razem z Tymbarkiem – bądź witalny prosto z natury!

Więcej na:

www.tymbark.com

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF