Bez zbędnego obierania, krojenia, szukania praski – Czosnek mrożony FRoSTY. Jest od razu gotowy do wykorzystania w kuchni. Wystarczy wyjąć z zamrażarki.

s6861o_3 Filet di Gusto z sosem pomidorowym CEE_QCzosnek to więcej niż przyprawa – to prawdziwy kulinarny skarb. Pasuje do dań na ciepło i zimno – sosów, zup, sałatek czy mięs. Każdej potrawie nadaje wyrazisty, niepowtarzalny smak.

Jest też jednak prawdziwą zmorą zabieganych – jego obranie i posiekanie zajmuje sporo czasu. Dlatego dla tych wszystkich, którzy w kuchni cenią wygodę ale nie chcą rezygnować z wyjątkowego smaku, FRoSTA stworzyła rozwiązanie idealne – Czosnek mrożonyPosiekany, a następnie zamrożony tuż po zbiorach, zachowuje świeżość oraz cenne właściwości. Zamknięty w wygodnym kartoniku, przechowywanym w zamrażarce jest dostępny o każdej porze – bez względu na sezon. A co najważniejsze  – jest od razu gotowy do użycia w kuchni. W każdym kartoniku zamknięty jest wyłącznie czosnek – bez zbędnych dodatków – wzmacniaczy smaku, barwników czy aromatów.

Czosnek mrożony od FRoSTY idealnie nadaje się do zup, sosów, warzyw (np. szpinaku) oraz sałatek. Wzbogaci też smak duszonych mięs, takich jak: wieprzowina, jagnięcina, baranina czy drób. To również świetny dodatek do smażonych i pieczonych ziemniaków lub twarożku z ziołami, a w okresie jesiennym również jako uzupełnienie gorącego mleka z miodem. Na jego bazie możemy też samodzielnie wykonać sos lub masło czosnkowe.

Czosnek mrożony od FRoSTY od jesieni jest dostępny w sklepach w poręcznym kartoniku o pojemności 75 g z wygodnym otwarciem, ułatwiającym codzienne użytkowanie. Kosztuje 2,99 zł.

Gotowanie ułatwią również inne Zioła mrożone z oferty FRoSTY: Pietruszka, Koperek, Bazylia oraz mieszanka 8 ziół. Zgodnie z polityką 100% naturalnego smaku! wszystkie produkty FRoSTY nie zawierają wzmacniaczy smaku (m.in. glutaminianu sodu), barwników ani aromatów.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF