Siatkarz latami pracuje na ten jeden mecz, na jedną piłkę – i z pasją realizuje swoje marzenia. Ta determinacja w osiągnięciu celu daje sportowcom wiele satysfakcji i radości. Emocje te zostały podkreślone w kalendarzu siatkarskim na 2014 rok od marki Okocim – Sponsora Polskiej Siatkówki. Kalendarz dostępny będzie w ramach promocji konsumenckiej od końca listopada.

Okocim_KalendarzCo było kluczem do zwycięstwa drużyny prowadzonej przez Huberta Wagnera? Która akcja naszego zespołu zapadła w pamięć jako jedna z najbardziej efektownych? Ciekawostki zawarte w kalendarzu na 2014 rok od marki Okocim – Sponsora Polskiej Siatkówki pokazują, że jest to sport dla walecznych i konsekwentnych mężczyzn. Nie mogło w nim jednak zabraknąć Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn – wielkiego wydarzenia zaplanowanego na 2014 rok, którego Polska będzie gospodarzem.

Siatkarski kalendarz dostępny będzie w ramach promocji konsumenckiej, która startuje pod koniec listopada. Będzie on wydawany do każdych 4 zakupionych piw Okocim Jasne Pełne w wybranych polskich sieciach handlowych i punktach detalicznych na terenie całego kraju. Promocja komunikowana będzie poprzez materiały POS i potrwa aż do wyczerpania nagród. Za kreację kalendarza oraz materiałów promocyjnych odpowiada agencja LSCG.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF