Marka WINIARY ogłasza rozpoczęcie sezonu truskawkowego! W sklepach pojawił się nowy, wyśmienity Budyń o smaku truskawkowym z cukrem WINIARY, dzięki któremu sezon na truskawki będzie trwał przez cały rok!

 

Budyń to deser, który każdemu kojarzy się z urokami dzieciństwa. Pamiętamy pyszne, kremowe budynie przygotowywane przez mamy i babcie. To był również deserowy hit w przedszkolach i na koloniach! Z marką WINIARY możemy przywołać te wspomnienia i cieszyć się wyśmienitymi budyniami o różnych, lubianych smakach. Teraz do kolekcji dołącza pyszny Budyń o smaku truskawkowym z cukrem WINIARY.

To żadna tajemnica, że kochamy truskawki! Pojawienie się sprzedawców oferujących łubianki świeżych i soczystych truskawek to znak, że lato zbliża się wielkimi krokami. Wtedy wszyscy kupujemy owoce i wymyślamy, do czego je jeszcze dodać, by cieszyć się nimi dłużej. Trzeba przyznać, że pomysłów na kulinarne wykorzystanie truskawek nam nie brakuje. Kompoty, dżemy, ciasta, desery, naleśniki, pierogi, kluski – można z nimi zrobić prawie wszystko. Niestety, zgodnie z zasadą, że co dobre, szybko się kończy, również świeże truskawki znikają szybko ze straganów. Na szczęście Budyniem o smaku truskawkowym z cukrem WINIARY można cieszyć się przez cały rok. Latem smakuje doskonale ze świeżymi owocami, jesienią możemy dodać go do ciasta, zimą ciepły budyń o zapachu lata będzie wspaniałym, rozgrzewającym deserem, a wiosną przypomni, że kolejny sezon truskawkowy już tuż, tuż.

Budyń WINIARY to wysokiej jakości, wyśmienity deser również dla dziecka, który może być elementem zbilansowanej diety. Ważne informacje na temat kalorii i składników odżywczych zawartych w budyniu znajdują się w KOMPASIE ŻYWIENIOWYM umieszczonym na opakowaniach produktów Nestlé. Rodzice znajdą w nim tabelę wartości odżywczych oraz ramki „Warto wiedzieć”
i „Warto zapamiętać”, które są prawdziwą skarbnicą wiedzy i ciekawostek na temat produktu
i zdrowego odżywiania.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF