Sezon na domowe przetwory właśnie się rozpoczął, a moda na własnoręczne “słoikowanie” wciąż trwa. Ponad połowa Polaków* samodzielnie marynuje owoce i warzywa. Marka Fiskars debiutuje właśnie z zestawem trzech uniwersalnych noży z rodziny Functional Form. Tworzą go specjaliści w swoim fachu – nóż od krojenia, obierania oraz siekania. Cała trójka z  pewnością ułatwi pracę w kuchni.

1Wszechobecny chaos, mnóstwo różnokształtnych słoików, misek, plamiące owoce i warzywa. To typowy widok kuchni, w której rozpoczęła się akcja pt. “Robimy przetwory!”. Wiele osób w tym czasie tnie, kroi, szatkuje, dzieli, przepoławia… Podstawą udanych i sprawnych prac w kuchni jest niezawodny sprzęt.

Zestaw 3 małych noży Fiskars o wszechstronnym zastosowaniu

jest dedykowany wszystkim tym, którzy podjęli się zadania robienia przetworów.

W jego skład wchodzą 3 różne noże, każdy przeznaczony do innego rodzaju pracy. Dzięki nim krojenie, obieranie czy siekanie pójdzie łatwo
i szybko. Wygodne rączki noży idealnie dopasowują się do dłoni, dzięki czemu łatwiej jest operować narzędziami. Zgodnie z filozofią marki Fiskars, zestaw noży jest bardzo funkcjonalny i uniwersalny. Poradzi sobie zarówno z warzywami, jak i owocami. Kultowy już kolor pomarańczy, będący znakiem rozpoznawczym Fiskars, jest gwarantem solidnego wykonania i najwyższej jakości produktów.

Zestaw 3 noży od Fiskars został przygotowany z myślą, by był wygodny i przede wszystkim praktyczny w użyciu.  Dzięki niemu opanujemy bałagan, usprawnimy nasze prace przy przetworach i szybciej będziemy mogli cieszyć się smakiem domowych wyrobów. Teraz wystarczy tylko zakasać rękawy do pracy i robić miejsce w spiżarni!

Orientacyjna cena detaliczna:

Zestaw noży Fiskars, 3 szt. ORANGE – ok. 50 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF