Z myślą o zdrowiu i wygodzie konsumentów, Piątnica udoskonaliła recepturę oraz opakowanie serków kanapkowych Twój Smak i Twój Smak puszysty, wprowadzając na rynek produkty o ulepszonym składzie i z funkcjonalną pokrywką.

 Piątnica_Twój Smak naturalny 200g_nowe opakowanie z pokrywkąGama serków do smarowania OSM Piątnica Twój Smak i Twój Smak puszysty powstaje wyłącznie z wysokiej jakości, naturalnych składników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, Piątnica ulepszyła recepturę serków Twój Smak i Twój Smak puszysty. Zastąpiła dotychczas stosowany składnik zagęszczający − również naturalny, ale pochodzenia roślinnego – białkami mleka. Dzięki tej zmianie cała gama serków na kanapki Twój Smak i Twój Smak puszysty, oprócz dodatków smakowych, zawiera wyłącznie składniki mleka. Specjalna informacja o braku konserwantów, barwników i zagęstników oraz w 100% naturalnym składzie znalazła się na opakowaniach. Oprócz tego, serki Twój Smak 135 g mają teraz dodatkową pokrywkę, która pozwala przechowywać je w wygodny sposób także po otwarciu.

Serki śmietankowe Twój Smak i Twój Smak puszysty Piątnicy powstają na bazie naturalnego serka śmietankowego. Dzięki temu charakteryzują się doskonałym smakiem i kremową konsystencją. Zaletą serków jest ich uniwersalne zastosowanie oraz to, że z łatwością rozsmarowują się na pieczywie. Dlatego są doskonałym dodatkiem do kanapek na śniadanie, podwieczorek czy kolację, można też zastąpić nimi masło. Podane z krakersami sprawdzą się jako pyszna przekąska lub przystawka na przyjęcia. Po wymieszaniu serka o wybranym smaku z jogurtem naturalnym otrzymamy smakowity dip do świeżych warzyw. Na bazie serka o smaku naturalnym przygotujemy delikatny i kremowy sernik typu nowojorskiego – przepis można znaleźć na stronie http://piatnica.com.pl/p/porady-kulinarne/88.html

Gama serków do smarowania Twój Smak OSM Piątnica o nowym składzie z wygodną przezroczystą pokrywką dostępna jest od października br. Serki Twój Smak: naturalny, ze szczypiorkiem, z łososiem, chrzanem, czosnkiem, przyprawami lub lekki z jogurtem znajdziemy w sklepach w cenie 1,90 zł/135 g, natomiast Twój Smak Puszysty: naturalny, ze szczypiorkiem, przyprawami, pieprzem lub z łososiem w cenie 2,80 zł/150 g.

Więcej informacji na temat produktów OSM Piątnica na www.piatnica.com.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF