Firma Samsung Electronics przedstawiła nowości z linii produktów AGD do prania i pielęgnacji podłóg. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, żeby pozwolić użytkownikom łatwo i wygodnie zapanować nad bałaganem i uczynić sprzątanie przyjemniejszym. Podczas międzynarodowych targów CES 2015 Samsung prezentuje innowacyjne urządzenia, które cechuje wyjątkowa wydajność, innowacyjność, wzornictwo oraz funkcjonalność. Najszybciej rozwijająca się marka AGD w Stanach Zjednoczonych* zaspokaja niespełnione potrzeby w dziedzinie domowych środków czystości.

16030292741_b74e2528f5_hDzisiejsze rodziny są zajęte bardziej niż kiedykolwiek, a użytkownicy nieustannie sygnalizują, że poszukują łatwych i wygodnych sposobów na radzenie sobie z codziennym nieładem. Dotyczy to szczególnie tak popularnych czynności jak pranie, wywabianie plam, czy odkurzanie. Nasi klienci szukają produktów AGD wykorzystujących inteligentne rozwiązania, które pomogą skutecznie zadbać o dom, dając członkom rodziny więcej czasu na to, co naprawdę chcą robić – powiedział John Herrington, wiceprezes i dyrektor generalny działu AGD Samsung Electronics America. Nowa linia innowacyjnych i stylowych produktów do prania i odkurzania zaspokaja te potrzeby. Urządzenia Samsung to idealne połączenie prostoty, wydajności, technologii i innowacyjności.

re_wa52j8700ap_001_front_inoxPrzełomowa innowacja w dziedzinie prania

Badania wskazują, że w przypadku prania do najbardziej uciążliwych czynności należą przygotowanie odzieży do prania i pranie wstępne. W wielu domach w pomieszczeniu, w którym stoi pralka nie ma umywalki, co zmusza użytkowników do wstępnego prania odzieży w innym pomieszczeniu i przenoszenia jej później do pralki. Najnowsza ładowana od góry pralka firmy Samsung rozwiązuje ten problem dzięki prostej, ale rewolucyjnej funkcji activewashTM. W górną część pralki activewashTM wbudowano umywalkę z dyszą wodną i delikatną powierzchnią szorującą. Ta wygodna umywalka zapewnia miejsce na wstępne przygotowanie mocno zaplamionych ubrań, np. bardzo zabrudzonych strojów sportowych lub ubrań wymagających prania ręcznego, takich jak delikatne swetry. Po przygotowaniu zarówno samo pranie jak i wodę można łatwo umieścić w pralce. To rozwiązanie umożliwia użytkownikom przeprowadzenie całego procesu prania w pomieszczeniu do tego przeznaczonym, bez konieczności korzystania z kilku miejsc.

Pralka activewashTM, dzięki zastosowaniu technologii SuperSpeed, przyspiesza również cały proces prania. Umożliwia ona wypranie porcji prania w zaledwie 36 minut**. ActivewashTM to pierwsza pralka firmy Samsung ładowana od góry, która została wyposażona w tę oszczędzającą czas technologię.

Pralka activewashTM będzie dostępna na wiosnę br. w kolorze białym oraz platynowym (pojemność 14 l). Wyposażona jest w tylny panel podzielony na dwie części oraz łatwo dostępne przyciski programowania w pełni zabezpieczone przed rozbryzgami wody.

vr20h9050uw_sw_005_right_70_dynamic_blackNowa era odkurzaczy – robotów

Przez wiele lat odkurzacze – roboty nęciły obietnicą rewolucji w sprzątaniu, ale rzeczywistość była daleka od oczekiwań. Tradycyjne odkurzacze-roboty nie radzą sobie tak dobrze na dywanach jak na powierzchniach twardych. Teraz dzięki nowemu robotowi POWERbot VR9000 firmy Samsung wszystko się zmieni. Odkurzacz ten powstał z wykorzystaniem szeregu zaawansowanych technologii i został wyposażony w funkcje, dzięki którym można całkowicie powierzyć mu zadanie odkurzania wszystkich domowych powierzchni, od drewnianych podłóg po dywany.

Tak sprawnego w sprzątaniu odkurzacza – robota jeszcze nie było. Silnik Digital Inverter ma moc ssącą do 60 razy większą*** niż tradycyjne odkurzacze – roboty, dzięki czemu usuwa brud i inne zanieczyszczenia z dywanów jak żaden robot przed nim. Podłogi z twardego drewna i laminatu nie stanowią wyzwania dla VR9000, a wyjątkowo szeroka szczotka, o dziesięć centymetrów szersza niż w tradycyjnych odkurzaczach – robotach, eliminuje potrzebę stosowania szczotek bocznych, oczyszczając więcej powierzchni za jednym przejazdem. Technologia CycloneForce zapewnia siłę odśrodkową, która kieruje cząsteczki do osobnej komory wewnętrznej, ograniczając w ten sposób ryzyko zatkania się odkurzacza.

W robocie POWERbot VR9000 wprowadzono także wyjątkową innowację, która zapewnia maksymalną zdolność manewrowania. W odróżnieniu od wielu innych robotów, w urządzeniu czujnik FullView SensorTM wykrywa nawet niewielkie przeszkody na dużym obszarze, a liczba punktów poza polem jego widzenia jest minimalna. Korzystając z wysokowydajnych czipów, czujników i umieszczonej w urządzeniu kamery cyfrowej, nowy System Visionary MappingTM Plus tworzy kompletną mapę domu i oblicza optymalną trasę sprzątania, unikając przeszkód, takich jak schody czy dziecięce zabawki. Koła Easy PassTM pozwalają odkurzaczowi poruszać się po domu z łatwością i w kontrolowany sposób. Technologia Point Cleaning daje użytkownikowi możliwość skierowania odkurzacza w wybrane miejsce jednym kliknięciem zdalnego pilota.

Gdy sprzątanie zostanie zakończone lub bateria osiągnie niski poziom, robot POWERbot VR9000 sam odprowadzi się do stacji dokującej na doładowanie.

Kolorystyka w urządzeniu Samsung POWERbot VR9000 to połączenie błyszczącego złota i eleganckiej bieli.

Wszelkie opisane w niniejszym dokumencie funkcje, cechy, specyfikacje oraz inne informacje o produktach — m. in. dotyczące zalet, stylistyki, cen, komponentów, parametrów, dostępności i możliwości produktu — mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, co nie prowadzi do dalszych zobowiązań.

*Według Traqline 2012.

**Zwykłe pranie godzinne w porównaniu z pralką WF511 bez technologii SuperSpeed.

***Testowane na silnikach Samsung VR9000 i Samsung VR10F71UCAC. Na podstawie testów wewnętrznych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF