Według badania Samsung Techonomic Index, w przeciętnym europejskim gospodarstwie domowym znajduje się już obecnie średnio 18 urządzeń elektronicznych i sprzętów AGD. To imponująca liczba, która niewątpliwie wpływa na to jak spędzamy czas wolny. Jednak Samsung dba o nasze mieszkanie nie tylko gdy w nim przebywamy, lecz także kiedy jesteśmy poza domem.

rr35h6510ss-005-front-open-food-silverPrzebywając poza domem, nie chcemy martwić się tym, co dzieje się w nim pod naszą nieobecność. Nierzadko jednak po powrocie, zwłaszcza z dłuższych pobytów, takich jak wakacje czy podróże służbowe okazuje się, że przez nasze niedopilnowanie lub też zupełnie nie z naszej winy doszło do poważnej domowej katastrofy, na przykład zalania mieszkania,  której naprawienie może wymagać nakładu niemałych środków. Firma Samsung w swoich urządzeniach stosuje najnowocześniejsze technologie, dzięki którym dużo łatwiej jest zapobiec niechcianym sytuacjom.

Lodówka zabezpieczona

Z pozoru chwilowy brak w dostawie prądu może spowodować poważne konsekwencje dla naszych urządzeń domowych. Narażone na to są zwłaszcza lodówki i przechowywana w nich żywność. Lodówki Samsung, np. z linii Twin posiadają jednak zabezpieczenia, które uruchamiają urządzenie po ponownym przesyle prądu. Lodówka załączy się i samoczynnie ustawi swoją wyjściową temperaturę – ok. 3-5 stopnia w chłodziarce i ok. -17 stopni w zamrażarce. Ponadto, wszystkie lodówki Samsung posiadają tzw. autonomię energetyczną, czyli okres przez który urządzenie utrzymuje załączoną wcześniej temperaturę, mimo braku w dostawie prądu (średnio ok. 12 godzin).

Tryb wakacyjny

Dzięki specjalnemu trybowi, który możemy aktywować w każdej lodówce Samsung, nie musimy martwić się, że włączona chłodziarka będzie niepotrzebnie zużywała prąd, podczas gdy w mieszkaniu nie będzie nikogo z domowników. Po uruchomieniu trybu wakacyjnego, część chłodząca zostanie ustawiona na minimalną wymaganą temperaturę. Lodówka w dalszym ciągu będzie chłodziła, jednak jej praca skupi się na dostarczaniu zimna do części zamrażającej, a tym samym urządzenie będzie pobierało znacznie mniej energii.

W ofercie firmy Samsung dostępne są także pralki, do których dołączany jest specjalny wąż Aquastop. Jeśli wewnętrzna część osłony węża zostanie przerwana, umieszczony wewnątrz czujnik automatycznie zamknie dopływ wody do pralki. Dzięki temu nie musimy się martwić, że podczas naszego wyjazdu dojdzie do zalania mieszkania, w przypadku nieoczekiwanej awarii. Wąż Aquastop dodawany jest także do każdej zmywarki Samsung.

dscf3712aDodatkowym udogodnieniem jest również tzw. tryb czuwania stosowany 3w wybranych modelach kuchenek mikrofalowych Samsung. Za pomocą przycisku eko, uruchamiamy tryb, w którym urządzenie pobiera o 40% mniej energii niż podczas normalnej pracy, co idealnie sprawdzi się podczas naszej nieobecności w domu.

Roboty sprzątające

Po całym dniu w pracy marzysz o powrocie do czystego mieszkania? Dzięki inteligentnym odkurzaczom dziś to już nie fantazja a rzeczywistość. Urządzenia takie jak Samsung NaviBot zadbają  o czystość podłóg w naszym mieszkaniu. Urządzenie bez problemu porusza się po różnych powierzchniach dokładnie czyszcząc  każdy kąt i zakamarek. Wychodząc do pracy czy na zakupy, możemy więc włączyć urządzenie i cieszyć się idealną czystością po powrocie do domu.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF