Firma Samsung ogłosiła na Samsung European Forum w Maladze wprowadzenie na rynek pralki WW9000, której inteligentne tryby prania oraz intuicyjną obsługę zamknięto w eleganckiej, minimalistycznej obudowie.

Nowa pralka Samsung WW9000 charakteryzuje się prostą, przyjazną stylistyką, doskonale wpisującą się w wystrój współczesnych wnętrz zgodnych z trendem „mniej znaczy więcej”. Pozbywając się zbędnych linii, pokręteł i przycisków, Samsung stworzył pralkę o prostej, opływowej ściance przedniej, z motywem fali po bokach.

ww9000-004-accelation-whiteIntuicyjny, 5-calowy, kolorowy ekran dotykowy oraz udoskonalony zestaw inteligentnych funkcji zwiększających efektywność modelu WW9000 pomagają łatwo i szybko uporać się z domowymi obowiązkami.

– Nasza nowa pralka otwiera nowy rozdział w historii projektowania tego typu urządzeń, doskonale współgrając z innymi sprzętami AGD, meblami i elementami wystroju wnętrza – powiedział Boo-Keun Yoon, prezes i dyrektor generalny działu elektroniki użytkowej Samsung Electronics. Poza stylowym wyglądem model WW9000 jest bogato wyposażony. Z powodzeniem spełni wszelkie oczekiwania współczesnej rodziny, łącząc zaawansowaną technologię z wysmakowanym stylem.

Prostota i elegancja – do podziwiania i użytkowania

Nowa pralka Samsung WW9000 nie należy do urządzeń, które chowa się w kącie. Zastępując zbędne linie gładkimi powierzchniami i naturalnymi krzywiznami, uzyskano bryłę o dużej elegancji i prostocie. Przezroczyste wykończenie powierzchni ma głęboki, błękitny odcień kryształu, a drzwi mienią się bogatą paletą barw, gdy pada na nie światło. Aby ułatwić załadunek i wyjmowanie prania dodatkowo zwiększono średnicę drzwi i podniesiono bęben. Ponadto wygodne, duże drzwi otwierają się szerzej niż w innych modelach za sprawą wytrzymałego metalowego zawiasu.

Prosta i intuicyjna

Samsung WW9000 ma duży, 5-calowy, kolorowy ekran dotykowy, dzięki któremu użytkownik może jednym ruchem zmieniać ustawienia, zyskując pełną kontrolę i maksymalną użyteczność. Na przykład funkcja „Najczęściej używane” rejestruje często stosowane cykle i opcje prania, podczas gdy funkcja „Ulubione” umożliwia spersonalizowanie cyklu prania przez konfigurację różnorodnych ustawień (m.in. temperatury czy prędkości wirowania).

Tryb Auto Optimal Wash zadba o wszystkie szczegóły

Po uruchomieniu trybu Auto Optimal Wash cztery systemy czujników zaczynają gromadzić informacje na temat objętości wsadu, stopnia zabrudzenia, ilości potrzebnej wody i środka piorącego. Następnie system Auto Optimal Wash dobiera optymalny cykl prania, temperaturę, czas, cykl płukania i prędkość wirowania. Dla dodatkowej wygody funkcja „Automatycznego dozowania”1 ustala właściwą ilość środka piorącego i płynu zmiękczającego.

Pranie w niskiej temperaturze to oszczędność energii

Nowa pralka Samsung WW9000 ma unikalny system spieniający, uruchamiany wraz z każdym zwykłym cyklem prania. Powietrze zasysane z wodą tworzy bąbelki ułatwiające rozpuszczenie i aktywowanie cząstek środka piorącego, który następnie szybciej i dokładniej wnika w umieszczone w bębnie tkaniny. Technologia EcobubbleTM ułatwia rozpuszczenie detergentu, tworząc gęstą pianę, która z łatwością przenika do ubrań, dzięki czemu zużywa się mniej gorącej wody, oszczędzając energię przy każdym praniu.

Mniejszy hałas i wibracje, większa wydajność

W celu zapewnienia prawidłowego wyważenia bębna podczas szybkiego wirowania nowoczesna technologia VRT-M wykorzystuje specjalny czujnik wibracji (pomiar w trzech kierunkach) oraz 14 kulek ze stali nierdzewnej, kręcących się w kierunku przeciwnym do ruchu bębna. Przy niższych prędkościach silne magnesy utrzymują kulki w bezruchu, jednocześnie minimalizując wibracje i hałas 2.

W celu zwiększenia wydajności i trwałości oraz dodatkowego ograniczenia hałasu i wstrząsów silnik nowej pralki Samsung WW9000 wyposażono w cyfrowy inwerter, wykorzystujący siłę magnesów na rzecz cichej i efektywnej pracy. Wyeliminowanie szczotek pozwala wydłużyć żywotność silnika, czego potwierdzeniem jest jego 10-letni okres gwarancji.

Specjalne cykle i najwyższe prędkości

Sześć wstępnie zaprogramowanych cykli specjalnych zwiększa komfort obsługi, pozwalając wybrać wymagany program bez konieczności wprowadzania skomplikowanych ustawień. Opcja „Ogród” dostosuje ustawienia z myślą o usunięciu plam z trawy i błota, a „Gotowanie” pomoże pozbyć się śladów produktów spożywczych i tłuszczu. Pozostałe cykle specjalne to „Higiena”, „Sport”, „Dziecko” oraz „Koszule/ Codziennie”.

Program superszybkiego prania zapewnia nienaganną czystość w ciągu zaledwie 60 minut 3 za sprawą podwójnego systemu doprowadzania wody szybciej wypełniającego bęben. Funkcja „Szybkie płukanie” przyspiesza cykl płukania wtryskując do wnętrza bębna wodę pod wysokim ciśnieniem.

Większa swoboda – inteligentna kontrola

Pralka Samsung WW9000 ma funkcję Smart Control, umożliwiającą zdalne sterowanie i monitorowanie pracy urządzenia za pośrednictwem smartfona, przy użyciu specjalnej aplikacji 4. Użytkownik bez względu na to, czy jest w domu poza nim, może błyskawicznie rozpocząć lub zatrzymać cykl prania, otrzymując na bieżąco powiadomienia o pozostałym czasie oraz o zakończeniu cyklu.

* Wszelkie opisane w niniejszym dokumencie funkcje, cechy, specyfikacje oraz inne informacje o produktach – m.in. dotyczące zalet, stylistyki, cen, komponentów, osiągów, dostępności i możliwości produktów – mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia, nie skutkując dalszymi zobowiązaniami. Dostępność usług gwarancyjnych i czas realizacji zamówień może różnić się w zależności od kraju. Może również wystąpić konieczność rejestracji urządzenia w kraju zakupu.

 1 Ilość środka wystarcza na 19 cykli prania, czyli ok. 1 miesiąc, przyjmując średnio 4 cykle w tygodniu (każdy wsad 5kg, typowy poziom zabrudzenia).

2 W porównaniu z tradycyjną pralką Samsung, bez funkcji VRT.

3 Dane dla cyklu superszybkiego przy domyślnych ustawieniach; wsad 5 kg.

4 Wymagany dostęp do sieci bezprzewodowej. Funkcja dostępna na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF