Czy pralka może wyróżniać się jednocześnie nowoczesnym designem i łatwą, intuicyjną obsługą? Tak! Najnowocześniejsze urządzenie Samsung z linii Crystal Blue ma szansę zrewolucjonizować proces prania, a jednocześnie zyskać uznanie wśród osób ceniących nowocześnie urządzone wnętrza.

ww90h7410ew-lp-003-r-perspective-open-whiteWygodne pranie

Nowy model wyróżnia się szerokimi drzwiami (aż do 52 cm) oraz podświetlanym bębnem, co gwarantuje niezwykle wygodne wkładanie i wyjmowanie prania. Imponująca jest również sama pojemność bębna – teraz można wyprać aż 9 kg za jednym razem. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla dużej rodziny. Pralka ma różne tryby prania. W zależności od potrzeb możemy ustawić tryb prania cichego, oszczędnego lub szybkiego. Również intensywność prania może być różna w zależności od wybranego programu, inaczej bowiem pierze się wełnę, a inaczej tkaniny syntetyczne.

Wyjątkowo cicha praca, ochrona ubrań podczas prania, specjalne tryby pracy to tylko niektóre z cech najbardziej innowacyjnej pralki Samsung – Crystal Blue (WW90H7410EW), która może ustanowić nową jakość prania. Dlaczego? Projektując pralkę podstawiono na jej długie i efektywnie użytkowanie. Zastosowany silnik Digital Inverter to gwarancja wyjątkowo długiej żywotności i cichej pracy. Ponadto, dzięki użyciu grzałki ceramicznej, w pralce nie osadza się kamień, zatem nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków zmiękczających wodę. Pralkę wyposażono także w szereg zabezpieczeń, takich jak czujnik piany, ochrona przed przepięciem i przegrzaniem, czy wreszcie system samodiagnozujący, które zmniejszają ryzyko uszkodzenia się urządzenia. Również nasze ubrania pozostaną dłużej jak nowe, ponieważ bęben Diamond o specjalnym profilu poszczególnych elementów i zmniejszonych otworach nie niszczy tkanin, a wręcz zapewnia ich ochronę.

ww90h7410ew-lp-001-front-whiteEko technologia

Efektywne pranie to także zasługa technologii Eco Bubble. W wyniku połączenia wody, powietrza i proszku tworzy się aktywna piana, która wnika w tkaniny głębiej i szybciej, rozpuszczając zabrudzenia od samego początku cyklu prania. Przez to pranie nawet w niskiej temperaturze jest skuteczne.

Dodatkową zaletą jest system Fuzzy Logic – automatyczny dobór parametrów prania w zależności od ładunku.

Dzięki tym udogodnieniom średnie zużycie energii w ciągu roku to jedyne 151 kWh, a pralka zaliczana jest do klasy energetycznej A+++ (A-30%).

Efektowny wygląd

Pralka WW90H7410EW zaprojektowana jest zgodnie z najnowszymi trendami. Należy do linii Crystal Blue – ma duże drzwi z podświetleniem i nowoczesny wyświetlacz LED. Bez względu na to, czy postawimy ją w łazience, czy w kuchni, będzie przyciągać wzrok ciekawą stylistyką.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna 4299 złotych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF