Szwedzka, wykonana z ciętych, ryflowanych ogórków czy naddunajska, zrobiona z różnokolorowych warzyw? A może księżacka lub z czerwonej kapusty? Bogaty asortyment sałatek Firma Bracia Urbanek sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie! Bez względu na to, który produkt wybierzesz, we wszystkich słoiczkach łowickiego producenta znajdziesz sałatki o doskonałym smaku i jakości, wykonane zgodnie z tradycyjną, opartą na wieloletnim doświadczeniu –  recepturą.

Produkty marki Urbanek skierowane są do wszystkich zabieganych gospodyń domowych i singli, ceniących nie tylko czas ale i zdrowie na talerzu. Wykonane z naturalnych składników stanowią idealną alternatywę dla domowych sałatek warzywnych. I to bez żmudnego mycia, krojenia i szatkowania warzyw!

1

Sałatka szwedzka

Jędrne, chrupkie, ryflowane plastry  ogórków o łagodnym, słodko-kwaśnym smaku. Doskonałe do dań obiadowych, zapiekanek, hamburgerów oraz potraw z grilla.

Sałatka z czerwonej kapusty

Idealna chrupkość i smak. Doskonały dodatek do dań polskiej kuchni.

Sałatka księżacka

Mieszanka różnokolorowych warzyw w łagodnej octowo-olejowej zalewie. Idealny dodatek do mięs, kiełbas i potraw z grilla.

Sałatka naddunajska

Mieszanka różnokolorowych warzyw w wyrazistej octowo-olejowej zalewie.  Miękkie paski warzyw, zachowujące kształt nadany przy krojeniu.

Więcej na www.urbanek.com.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF