Develey zaprasza na bezwizową, kulinarną podróż do legendarnej Ameryki w którą zabierze nas wyśmienity smak Sosu Hamburgerowego Develey. Ta doskonale wyważona mieszanka pomidorów i wyselekcjonowanych przypraw rozpali podniebienie nie jednego smakosza kuchni amerykańskiej.

 


Hamburger to kultowe danie, które obok flagi i kowbojów jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych symboli Ameryki. Doskonale wpisuje się on w amerykański styl życia – szybkie, konkretne i bogate w smaku danie. Sama nazwa hamburger wywodzi się od befsztyka po hambursku (ang. hamburger steak), kotleta z siekanej wołowiny wprowadzonego do kuchni amerykańskiej przez imigrantów z Niemiec. Hamburger przez lata podbijał podniebienia Amerykanów by na stałe wpisać się w ich kuchnię i kulturę. O jego sukcesie decydują wszystkie składowe dania – doskonale wypieczony stek z mielonego mięsa, chrupiąca bułka i oczywiście pyszny sos hamburgerowy.
Dla wszystkich smakoszy kuchni amerykańskiej i nie tylko, Develey przygotował iście amerykański Sos Hamburgerowy. Specjaliści od sosów tej marki z tradycjami odpowiednio wyważyli proporcje wszystkich składników. W wyniku ich starań powstał wyśmienity dodatek skomponowany na bazie pomidorów wzbogacony starannie dobraną kompozycją przypraw. Sos idealnie wzbogaca smak hamburgerów, hot dogów, pieczonych mięs, a także kanapek.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF