Lato w pełni, a prażące słońce daje się we znaki! Kto w upalne dni nie marzy o chwili ochłody? COSTA COFFEE postanowiła przemycić potężną dawkę błogiej rześkości, wystawiając w głównych miastach Polski gigantyczny Chłodzący Kubek COSTA. Już jutro będzie on cieszył mieszkańców Warszawy.

Chłodzący Kubek COSTA COFFEE3Gigantyczny, ponad 2,5-metrowy Chłodzący Kubek COSTA zadebiutował na początku lipca, przy słynnym molo w Sopocie. Wykonany z włókna szklanego i wyposażony w specjalne systemy chłodzące dbał, by choć na chwilę zrobiło się „rześko, że aż miło” w te wyjątkowo gorące dni. Akcja, z której relację można obejrzeć na kanale COSTA COFFEE POLAND na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=3mhAzQ66Dl4, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców

i turystów, a COSTA COFFEE postanowiła przenieść ją do innych miast Polski. Tak właśnie gigantyczny Kubek COSTA w dniach 31 lipca – 2 sierpnia stanął na Dworcu PKP we Wrocławiu. Z kolei, w dniach 13 – 14 sierpnia przyjemnie ochłodzi wszystkich warszawiaków odwiedzających Złote Tarasy. Specjalna strefa COSTA COFFEE
(Piazza, poziom -1) będzie czynna w godzinach 13-19. Obok przyjemnie Chłodzącego Kubka COSTA stanie także tymczasowa kawiarenka marki.

Wizytom Chłodzącego Kubka COSTA towarzyszą specjalne atrakcje m.in. pokazy rzeźbienia w bryłach lodu.
Z wielkich brył powstają londyńskie ikony, jak Pałac Buckingham czy Big Ben. Na śmiałków, którzy spróbują swoich sił w wykuciu z lodu kubeczka COSTA COFFEE czekają wakacyjne niespodzianki m.in. bidony COSTA COFFEE i płyty Radia ZetChilli. Ci, którzy zdecydują się skorzystać z chłodzącej mocy Kubka, otrzymają ponadto prezent od ekipy COSTA COFFEE – vouchery rabatowe do kawiarni.

Chłodzący Kubek COSTA odwiedza wybrane miasta Polski w ramach letniej kampanii sieci kawiarni COSTA COFFEE realizowanej pod hasłem „rześko, że aż miło”. Jej głównymi bohaterami są desery lodowe i kawy mrożone, których nowatorskie receptury wykorzystują kultowe ciasteczka OREO®. Już od połowy czerwca odnaleźć je można w pysznych kawach Ciasteczkowe Love i Cud lód z OREO® oraz wybornym deserze lodowym Cud Malina z OREO® ‒ dostępnych wyłącznie w kawiarniach COSTA COFFEE.

Aktywności ambientowe wykorzystujące gigantyczny Kubek COSTA, tym razem w wersji chłodzącej, są jednocześnie kontynuacją znakomicie przyjętej zimą akcji, w ramach której Grzejący Kubek Costa emitował ciepło specjalnie dla Warszawiaków i Łodzian: www.youtube.com/watch?v=QHJycx9diO8. Za realizację akcji odpowiada agencja Windmill, partnerem akcji jest radio ZetChilli.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF