Ryż parboiled to specjalna odmiana ryżu, poddawanego obróbce termicznej, która charakteryzuje się wysokimi wartościami odżywczymi. Delikatnie złociste ziarna Ryżu Parboiled marki Britta będą uniwersalnym uzupełnieniem codziennego posiłku oraz wspaniałą ozdobą wykwintnych potraw.

 

Ryż Parboiled marki Britta to wysokiej klasy ryż preparowany termicznie. Dzięki specjalnemu procesowi obróbki na parze, ziarna nie tracą witamin i składników mineralnych. Ryż Parboiled Britta charakteryzuje się lekko złotawą barwą i intensywnym aromatem. Jest łatwy w przygotowaniu, a jego przyrządzenie zajmuje jedynie 16 minut.Britta Ryż Parboiled w lewo

 

Zaletą Ryżu Parboiled marki Britta jest jego sypkość i puszystość. Po ugotowaniu ryż nie skleja się i nabiera twardości. Ryż Parboiled Britta jest produktem o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonale sprawdza się jako zamiennik makaronów, kasz i ziemniaków.

 

Ryż Parboiled marki Britta można wykorzystać w przygotowaniu zarówno prostych, jak i wyszukanych dań. Jest idealnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju pieczeni, smażonych i gotowanych ryb, a także rozmaitych warzywnych potraw. Będzie również odżywczym uzupełnieniem sałatek i deserów owocowych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF