Ryż dziki, pochodzący z Północnej Ameryki, przed wiekami spożywany był głównie przez Indian.

Oczywiście nie bez powodu, stanowi bowiem źródło cennych składników odżywczych, takich jak  białko, błonnik czy węglowodany. W ofercie marki Britta znajdziemy ryż dziki, który z łatwością stanie się pyszną i zdrową alternatywą dla naszego tradycyjnego jadłospisu.

britta_ryz_dziki_1Dziki, czyli naturalny

Dziki ryż, nazywany jest często indiańskim ryżem, gdyż to właśnie rdzenni mieszkańcy Ameryki są odpowiedzialni za jego odkrycie. Towarzyszył im resztą przez wieki stanowiąc podstawę żywienia
w indiańskich wioskach. Ważną cechą ryżu dzikiego jest także jego estetyka – ciemne ziarenka na talerzu prezentują się bardzo dekoracyjnie, dlatego będą idealnym dodatkiem do dań kuchni egzotycznej oraz wykwintnej. Ryż dziki marki Britta doskonale smakuje w połączeniu z dziczyzną, ptactwem, rybami i owocami morza, ale także z sosami mięsnymi lub warzywnymi, gulaszami czy jako składnik zdrowych sałatek. Zbożowy smak i orzechowy aromat sprawiaja, że dania z nim przygotowane są nie tylko niezwykle atrakcyjne, ale przede wszystkim bardzo smaczne. W ofercie matki Britta znajdziemy ryż dziki zapakowany w cztery poręczne woreczki 50 g każdy. Dzięki temu szybko przygotujemy pożywny obiad. W czasie gotowania ryż zwiększa swoją objętość, a że jest niskokaloryczny możemy delektować się nim bez obaw o linię.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitych i wszechstronnych produktów marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.

Ryż Dziki marki Britta

Opakowanie: 4x50g

Cena detaliczna: ok. 12,90 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF