Ryż Biały marki Britta to wysokiej jakości ryż długoziarnisty, pochodzący ze specjalnie wyselekcjonowanych plantacji. Ze względu na możliwość wszechstronnego zastosowania, sprawdza się zarówno jako dodatek do dań tradycyjnych, jak i egzotycznych.

Britta Ryż Biały w lewoRyż Biały Britta doskonale komponuje się z potrawami mięsnymi, warzywnymi oraz rybnymi. Jego delikatny aromat sprawia, że smakuje wyśmienicie podawany z wyrazistymi sosami. Wzbogaca również wartość posiłków przyrządzanych na słodko. Można dodawać go do ciast i deserów. Co ważne, ryż biały poza walorami smakowymi, posiada także istotne składniki odżywcze. Jest produktem naturalnie lekkostrawnym i niskotłuszczowym. Zaleca się go szczególnie osobom prowadzącym aktywny tryb życia, gdyż bogaty w węglowodany, dostarcza organizmowi potrzebnej energii.

Aby przygotować Ryż Biały Britta wystarczy 15 minut. Ponieważ charakteryzuje się on twardą strukturą, po ugotowaniu jest lekki, sypki i nigdy się nie skleja. Produkt jest dostępny w praktycznych torebkach po 100g.

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp.k.

Marka: Britta

Produkt: Ryż Biały

Gramatura: 4 x 100g

Cena: ok. 3,50 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF