Rozpoczęła się niecodzienna akcja „Tarczynowa Odnowa Rowerowa”!

Tarczyn, marka od kilku lat aktywnie wspierająca ludzi niezależnych, podążających swoją drogą, zaprasza do udziału w niecodziennym konkursie. Wszyscy miłośnicy dwóch kółek oraz Ci, którzy chcą oderwać się od codziennych spraw mogą wziąć udział w niepowtarzalnej zabawie.

logo tarczyn cmyk_outline_samoKonkurs „Tarczynowa Odnowa Rowerowa”  podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy etap organizowany jest w ramach fanpage’a Tarczyna i potrwa od 21 maja do 6 czerwca. Nagrodą główną będzie unikat wśród jednośladów: oryginalny rower wyprodukowany w pierwszym roku działalności szwedzkiej firmy Monark!

Ten niezwykły rower z 1931 roku dzięki Tarczynowi, doczeka się drugiej młodości, niezwykłej renowacji i nowego właściciela. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce.

W renowacji klasycznego roweru mogą wziąć udział wszyscy fani Tarczyna – dzieląc się pomysłami na to, jak rower może finalnie wyglądać na Facebooku marki. Co więcej w ramach konkursu jeden z fanów zostanie właścicielem tego niezwykłego egzemplarza – oczywiście już po kompletnej i profesjonalnej odbudowie.

Na pomysłodawców kilku najciekawszych koncepcji odnowy klasycznego roweru będą czekały także dodatkowe nagrody niespodzianki a całą akcję upamiętni specjalny film pokazujący proces renowacji. To niepowtarzalne wydarzenie, jest także wstępem do ogólnopolskiej akcji promującej Tarczyna, która już wkrótce rozpocznie się na rynku. Warto zatem śledzić facebookowy profil Tarczyna by przekonać się jak rower może odzyskać drugie życie i dać nowemu właścicielowi szansę by podążać swoją drogą.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF