Z początkiem maja ruszyła wielka loteria promocyjna w ramach programu „Nestlé porusza Polskę: Rusz po Nagrody!”. Do wygrania są karty upominkowe do sklepu Decathlon oraz rodzinne wyjazdy do ośrodka, w którym szkoleni są polscy olimpijczycy. Zgłoszenia do loterii można przesyłać do 30 czerwca 2016 roku.

NPP_2016_Digital_Banery_Loteria_630x339_v7Jak wziąć udział?

W loterii można brać udział od 5 maja do 30 czerwca 2016 roku. Wystarczy w tym terminie dokonać jednorazowego zakupu produktów Nestlé za minimum 25 zł i zachować dowód zakupu. Marki objęte sprzedażą promocyjną to m.in. WINIARY, kawy NESCAFÉ, batony LION, KIT KAT, woda mineralna NESTLÉ PURE LIFE, lody KAKTUS, płatki NESTLÉ, NESQUIK, produkty dla dzieci i niemowląt GERBER JUNIOR i BOBO FRUT oraz sucha karma PURINA ONE. Następnie należy zarejestrować paragon na stronie www.NestlePorusza.pl. Losowanie kart upominkowych do Decathlonu odbywa się raz w tygodniu, natomiast rodzinny wyjazd do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie można wygrać codziennie – każdy paragon ma szansę wygrać. Pierwsi zwycięzcy zostaną wyłonieni już z początkiem maja.

Nagrody

Jest o co walczyć! Do wygrania jest 80 kart upominkowych do sklepu Decathlon o wartości 1000 zł oraz łącznie 57 voucherów na rodzinny, trzydniowy wyjazd dla maksymalnie 4 osób do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, gdzie wspólnie będzie można spędzić aktywnie czas na basenie lub zrelaksować się podczas zabiegów odnowy biologicznej. Łączna pula nagród w loterii to ponad 330 000 zł!

Loteria to kolejny etap programu Nestlé porusza Polskę, którego celem jest propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia przez Nestlé. Wygranie karty upominkowej do sklepu sportowego umożliwi zakup wymarzonego sprzętu, stroju czy obuwia. Dla aktywnych wyjątkową nagrodą na pewno będzie również wspólny rodzinny wyjazd do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, w którym szkolą się polscy olimpijczycy. W czasie takiego wypadu rodzice razem dziećmi będą mogli spędzić aktywnie czas wśród wielu atrakcji – mówi Marcin Witkowski, Kierownik ds. Aktywacji w Punkcie Sprzedaży Nestlé Polska.

Nestlé porusza Polskę

Inicjatywa „Nestlé porusza Polskę” ogłoszona została w lutym 2016 roku z okazji 150-lecia firmy i ma na celu wspierać konsumentów w prowadzeniu aktywnego trybu życia, zgodnie z motto Nestlé: „Jedz smacznie, żyj zdrowo”. W ramach programu firma ufunduje 16 nowoczesnych siłowni terenowych w całym kraju. Do 6 lipca trwa głosowanie na lokalizacje siłowni na www.NestlePorusza.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF