Konkurs „Tesco dla Szkół – Kulinarni Odkrywcy”

Uczestnicy

TDS_logo_kucharz_13.06Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski.

Opis 
Organizator programu „Tesco dla Szkół – Kulinarni Odkrywcy” serdecznie zaprasza do udziału
w 12. edycji konkursu dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Najbardziej rozpoznawalnym elementem programu Tesco dla Szkół jest konkurs filmowy. Tegoroczna edycja to odkrywanie pasji gotowania i pokazanie, że przyrządzanie posiłków może być kreatywną i ciekawą zabawą. Udział w konkursie to szansa nie tylko na rozwinięcie swoich talentów – filmowych, aktorskich, muzycznych,
a nawet literackich – ale także na zdobycie cennych nagród dla siebie i swojej szkoły.

Zadanie konkursowe to nakręcenie dwuminutowego filmiku, który w najlepszy, najciekawszy lub najbardziej kreatywny sposób będzie promował główną ideę konkursu.

TDS_KV_16.06W tegorocznej edycji konkursu „Tesco dla Szkół” do wygrania jest:
10 nowoczesnych pracowni multimedialnych,
16 zestawów wyposażenia szkolnej sali kinowej,
– unikalne fartuchy i czapki kucharskie oraz odtwarzacze MP4 dla uczniów.
Na stronie konkursu czeka wiele dodatkowych atrakcji – grywalizacja. W specjalnej sekcji na stronie czekają na wszystkich dodatkowe quizy i zadania. Bawić mogą się zarówno zespoły uczestniczące
w konkursie jak i Ci, którzy kibicują.

O wyborze zwycięzców zadecyduje jury, które wybierze 10 najlepszych filmików w 10 różnych kategoriach. Nagrodzone zostaną także najaktywniejsze szkoły z każdego województwa, które zdobędą najwięcej głosów internautów.
Od 17 listopada na stronie internauci będą mogli głosować na najciekawsze filmiki. Dlatego aby zdobyć więcej punktów można wziąć udział w wyzwaniach specjalnych oraz promować filmik – wśród rodziny, sąsiadów i znajomych, a także społeczności lokalnych.

Rejestracji szkoły powinien dokonać dyrektor lub upoważniony przez niego nauczyciel do 4 listopada 2014 roku. Z pomocą opiekuna należy zgłosić filmik do konkursu do 10 listopada 2014 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.tescodlaszkol.pl.
Zachęcamy do udziału w konkursie i zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie www.tescodlaszkol.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF