Dom to nasza ostoja. To miejsce, w którym możemy odpocząć po trudach dnia w spokoju i ciszy. Dlatego sprzęty, których w nim używamy powinny nie tylko zapewniać komfort i wygodę, ale także nie powodować nadmiernego hałasu. Doskonałą odpowiedź na oczekiwania wymagających użytkowników sprzętów domowych stanowią nowe modele odkurzaczy z najcichszej linii Rowenta Silence Force Extreme. Produkty Rowenta Silence Force Extreme wyróżniają przede wszystkim: wydajność, cisza, ergonomia i elegancki design. Co więcej nowe odkurzacze Rowenta RO5931 i RO5925 spełniają już nowe i restrykcyjne unijne wymogi etykiety energetycznej.

ROWENTA_SILENCE_FORCE_EXTREME_RO5925_1Ekozaprojektowany

Od 1 września 2014 r. wszystkie odkurzacze będą musiały spełniać nowe wymagania Parlamentu Europejskiego. Pobór mocy nie będzie mógł przekraczać 1600 W, a skuteczność usuwania zabrudzeń powinna wynosić co najmniej 65% (dla dywanu). Nowe przepisy dotyczące etykiety energetycznej  dla odkurzaczy, mają na celu zwiększenie wydajności odkurzania, przy ograniczeniu poboru energii. Wytyczne dotyczące nowej etykiety energetycznej zostały uwzględnione przy konstruowaniu produktów Rowenta Silence Force Extreme. Odkurzacze z tej linii mają moc 1100 W, a efektywność odkurzania identyczną jak odkurzacze o mocy 2200 W. W rezultacie, odkurzacze zużywają o 50% mniej energii, a dzięki bardzo wydajnemu silnikowi, osiągają takie same rezultaty usuwania kurzu i zabrudzeń, jak w przypadku odkurzaczy o większej mocy.

Poczuj skuteczność

Skuteczność odkurzania to najważniejszy czynnik, który klienci biorą pod uwagę przy wyborze tego rodzaju urządzeń – mówi Marta Liśkiewicz, przedstawiciel marki Rowenta – Odkurzacze z linii Rowenta Silence Force Extreme charakteryzuje 100% efektywności na podłogach twardych oraz 80% skuteczności na dywanach[1], dzięki czemu doskonale sprawdzają się na wszystkich typach powierzchni – dodaje Marta Liśkiewicz.

Delektuj się ciszą

„Hałas” to niedogodność, z którą najtrudniej jest się pogodzić użytkownikom odkurzaczy podczas domowych porządków. Właśnie z tego powodu inżynierowie marki Rowenta skoncentrowali swoje badania na skutecznym wyciszaniu sprzętu. Odkurzacze z najcichszej na rynku linii Rowenta Silence Force Extreme po włączeniu pracują na poziomie 62dB(A), co jest porównywalne do cichej, spokojnej rozmowy. To praca ponad 5 razy cichsza niż przeciętnego modelu odkurzacza dostępnego na rynku.

Cicha praca odkurzaczy z linii Rowenta Silence Force Extreme, przy zachowaniu najwyższej efektywności zbierania kurzu, została potwierdzona w testach przeprowadzonych przez niezależny niemiecki instytut badawczy  SLG Prüfung und Zertifierung GmbH, uzyskując najwyższe odznaczenie za najniższy poziom głośności pracy wśród odkurzaczy dostępnych w sprzedaży.

Niezrównana cisza odkurzaczy Rowenta Silence Force Extreme powoduje, że korzystanie z nich staje się przyjemnością. Nie przeszkadzają one bowiem np. w równoczesnej rozmowie przez telefon, słuchaniu muzyki czy oglądaniu telewizji. Odkurzając nie musimy zakłócać snu, pracy czy odpoczynku innych domowników.

Złap oddech

Odkurzacze z linii Rowenta Silence Force Extreme powstały z myślą o miłej domowej atmosferze, o domu, do którego chętnie się wraca i spędza w nim czas. Dlatego produkty w technologii Silence Force Extreme wyposażone są w filtr HEPA 13, który zapewnia 99,95% skuteczności filtracji powietrza. W rezultacie, powietrze które wydostaje się z odkurzacza jest czystsze nawet od tego, które już istnieje w pokoju.

Domowy pomocnik

Produkty z linii Rowenta Silence Force Extreme to odkurzacze workowe (o pojemności 5l). Są wyposażone w komfortowy i ergonomiczny uchwyt Ergo Comfort oraz uniwersalną szczotkę Easy Brush, ułatwiającą odkurzanie. Inne  praktyczne i nowoczesne akcesoria to m.in.: Maxi-turboszczotka z funkcją Animal Care Pro, która służy do usuwania sierści i zabrudzeń z dywanów,

wykładzin i chodników; ergonomiczny zderzak z systemem Shock Protect, pozwalający zminimalizować uderzenia w meble podczas odkurzania np. pod stołem; zestaw akcesoriów Ergo Comfort Silence czy cicha rura teleskopowa XXL, odpowiadająca użytkownikom o różnym wzroście.

Większy zasięg

Modele Rowenta Silence Force Extreme posiadają dodatkowo 11-metrowy przewód zasilający. Dzięki temu sprzątanie całego mieszkania staje się wygodniejsze, bez potrzeby częstego przepinania kabla z kontaktu do kontaktu.

Odkurzacze z linii Rowenta Silence Force Extreme wyróżnia wiele wygodnych funkcji i akcesoriów, bardzo przydatnych podczas wykonywania domowych czynności. To sprawia, że pomagają tworzyć przyjemny klimat w domu, dbając jednocześnie o środowisko. Dzięki takim cechom jak cicha praca, skuteczność, ergonomia i wydajność, dom staje się czysty i spokojny. Po prostu Rowenta Sweet Home.

 


[1] Niezależny test zbierania kurzu na podłogach twardych ze szczelinami, przeprowadzony zgodnie z międzynarodową normą IEC 60312-1.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF