W piątek, 27 marca została ponownie otwarta restauracja McDonald’s w Elblągu. Oprócz standardowych produktów dostępnych we wszystkich restauracjach, goście nowego lokalu mogą teraz dodatkowo zamawiać doskonałe kawy z linii By McCafé. Nowy lokal mieści się w strefie food court w Centrum Handlowym Ogrody przy ulicy Pułkownika Dąbka 152 w Elblągu.

Otwarcie Elbląg„Centra handlowe to dla McDonald’s jeden z ważnych obszarów rozwoju w Polsce” – mówi Krzysztof Kłapa, Dyrektor ds. Korporacyjnych McDonald’s Polska. – „Nasza sieć obejmuje obecnie 353 lokale, z czego kilkadziesiąt działa w takim właśnie otoczeniu. Mamy nadzieję, że  nasz odnowiony lokal w CH Ogrody w dalszym ciągu będzie jednym z ulubionych punktów gastronomicznych w centrum”.

W restauracji goście będą mogli zamawiać potrawy z oferty klasycznej, czyli na przykład kultowe kanapki Big Mac czy McRoyal. Ponadto odwiedzający centrum handlowe będą mogli wybierać wśród specjałów z oferty McCafé, w której znajdują się najwyższej jakości kawy, aromatyczne herbaty oraz słodkie przekąski.

Restauracja zaprasza gości codziennie od godziny 9:00 do 21:00. Sprawną obsługę gości zapewnia zespół 35 pracowników, z czego 8 to menedżerowie.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF