W piątek 12 lutego została otwarta nowa restauracja McDonald’s przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej w Warszawie. Lokal otwarty został w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca, w którym działała pierwsza restauracja McDonald’s w Polsce. W nowo otwartej restauracji Goście będą mieli okazję zamawiać produkty z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé®.

McD_SwietokrzyskaNowa restauracja McDonald’s przy ulicy Świętokrzyskiej 35 w samym centrum Warszawy zaraz przy wejściu do stacji metra Świętokrzyska to już 44 obiekt McDonald’s w stolicy.

Cieszymy się, że restauracja McDonald’s ponownie pojawiła się w tym miejscu. To dla nas szczególna lokalizacja, bo tutaj po raz pierwszy, w czerwcu 1992 roku, zaprosiliśmy wszystkich mieszkańców Warszawy do zapoznania się z nasza ofertą. Decyzja o ponownym otwarciu w tym miejscu była dla nas oczywista. To niezwykle atrakcyjna lokalizacja dzięki bliskości stacji metra i przystanków komunikacyjnych. Nasi goście przez lata przywykli do obecności lokalu McDonald’s w tym miejscu – mówi Krzysztof  Kłapa dyrektor ds. korporacyjnych i zasobów ludzkich McDonald’s – Dla gości przygotowaliśmy nowocześnie zaaranżowaną salę restauracyjną wzbogaconą o ogródek. Myślę, że wszyscy korzystający z naszych usług docenią także ofertę kawiarnianą w strefie McCafe®, która znajduje się w lokalu. Wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz różnorodne desery to tylko niektóre pozycje z menu”.

Dal Gości w nowo otwartej restauracji McDonald’s przygotowano salę jadalną z 126 miejscami siedzącymi. Posiłek można zjeść w wygodnych, tapicerowanych fotelach. Z kolei przy sprzyjającej pogodzie będą mogli spędzić czas w przestronnym ogródku, w którym zaaranżowano dodatkowych 130 miejsc.

W godzinach porannych w restauracji dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące na jajkach, produktach zbożowych i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje dobrze znana oferta klasyczna. Goście mogą raczyć się specjałami z kącika kawiarnianego by McCafé, w ofercie którego znajdują się najwyższej jakości kawy oraz szeroki wybór deserów.

Przez najbliższy tydzień na wszystkich gości tej nowo otwartej restauracji firma przygotowała wiele atrakcji: zaproszenia do McDonald’s i kupony zniżkowe do wykorzystania w restauracjach sieci, a także gratisowe produkty Coca-Coli.

Restauracja obsługuje gości od godziny 5:00 do 4:00 przez cały tydzień.

Sprawną obsługę gości zapewni 80 pracowników, w tym 15 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ciekawostką jest, że w nowo otwartej restauracji znalazło zatrudnienie ośmiu pracowników, którzy przez 23 lata pracowali w McDonald’s w Sezamie.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF