Nie trzeba być fanem muzyki, żeby okrągły kształt pizzy skojarzyć z płytą, na którą składają się gorące kawałki. Pizza Hut rozwija to skojarzenie, organizując co roku Festiwal Pizzy, podczas którego można bez limitu smakować kawałki wszystkich pizz dostępnych w menutej sieci restauracji.W tym roku rozpoczęła się właśnie 7. edycja tego wyjątkowego Festiwalu.

Festiwal Pizzy vol 7 - poziom

Tegoroczny Festiwal Fizzy jest okazją do skosztowania 19 smaków pizz podawanych na różnych rodzajach ciasta:Tradycyjnym, Tradycyjnym z serem w brzegach, Pan i Tuscani. Gwiazdą 7. edycji ma być dobrze znana i lubiana pizza w pikantnym stylu Red Hot Czyli Pepperoni w menu oznaczona czerwoną papryczką jako Hot Pepperoni. Na czele playlisty są też The Super Supreme z wołowiną i pikantną wieprzowinąoraz Kapela Farmerska, czyli pizza Farmerska z grillowanym kurczakiem.W czasie Festiwalu kelenerzy serwują pizzę w kawałkach jak DJ-e, według autorskiej kolejności. Wejściówka na próbowanie kawałków pizzy bez ograniczeń ilościowych i czasowych kosztuje 26,95 zł lub 33,95 zł z Wielką Dolewką pięciu rodzajów napojów do wyboru. Dodatkowym wsparciem degustacji może być zestaw trzech sosów wybranych spośród siedmiu za 4,95 zł.

Festiwal Pizzy nieformalnie otwiera tegoroczny sezon festiwalowy w Polsce.Trwa od 5 styczniado 29lutego 2016 roku, a więc w okresie, kiedy aura nie sprzyja podobnym imprezom na świeżym powietrzu. Co roku bierze w nim udział tyle osób, ile mieszka w średniej wielkości mieście.

„Na naszym Festiwalu zajadanie pizzy jest przyjemnością porównywalną ze słuchaniem ulubionej muzyki i jak na prawdziwym Festiwalu, mało kto bawi się u nas w pojedynkę” – mówi Agnieszka Kozłowska, Marketing Manager Pizza Hut. „To jedyny w Polsce Festiwal, z którego na pewno nikt nie wyjdzie głodny” – podkreśla z uśmiechem.

Na Festiwal Pizzy można się wybrać w 23 polskich miastach, w których działają restauracje Pizza Hut z obsługą kelnerską.

Do 17. lutego Festiwalowi Pizzytowarzyszy konkurs na dedykowanej stronie www.festiwalpizzy.pl. Wystarczy wejść na stronę, wirtualnie zjeść wybrany kawałek pizzy i pozostawić swoje dane osobowe, by cieszyć się nagrodą gwarantowaną w postaci Wielkiej Dolewki dla grupy liczącej minimum 4 osoby.Dodatkowo, co tydzień Pizza Hut nagradza swoich fanów karnetami.Każdy z nich zawiera 5 wejść na Festiwal Pizzy, a do jegozdobycia potrzebny jest intrygujący pomysł na nową pizzę i jej nazwę.W sumie do wygrania jest 21 karnetów.

Więcej szczegółowych informacjiznajduje się na http://pizzahut.pl/festiwal-pizzy/ , na Facebookuhttp://www.facebook.pl/PizzaHutPolskai na YouTubehttps://www.youtube.com/user/PizzaHutPolska.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF