Lubisz eksperymenty na patelni? Właśnie wystartowała najnowsza promocja mixu olejów „Rama Smaż jak szef kuchni”, której organizatorzy zapewniają zwrot gotówki wydanej na zakup dowolnego wariantu produktu. Weź udział w akcji, wypróbuj jeden z wariantów produktu i przekonaj się, jak smaczne mogą być Twoje smażone potrawy.

Spróbuj_za_darmo_miniProdukty można kupić w dowolnym sklepie w Polsce, a promocją objęte są wszystkie warianty mixu olejów „Rama Smaż jak szef kuchni”: wariant klasyczny, z oliwą z oliwek oraz maślany smak.

By wziąć udział w akcji wystarczy kupić „Ramę Smaż jak szef kuchni”, zachować paragon i uzupełnić elektroniczny formularz dostępny na www.smazjakszefkuchni.pl, podając wymagane dane i załączając skan lub zdjęcie paragonu. Jednym z punktów formularza jest napisanie krótkiej opinii o potrawie przygotowanej przy użyciu zakupionego produktu. Po pozytywnej weryfikacji wniosku organizatorzy zwrócą uczestnikom koszty zakupu produktu, jednak kwota nie może być większa niż 8 PLN.

Zgłoszenia należy dokonać nie później niż 14 dnia po zakupie towaru, pamiętając, że liczba zwrotów jest ograniczona, a termin zakupu w promocji trwa od 16 maja do 16 września 2016r. W akcji może wziąć udział tylko jedna osoba z jednego gospodarstwa domowego.  Chętni do udziału w akcji powinni pamiętać, że sprzedaż promocyjna może zakończyć się wcześniej – po wyczerpaniu się puli 72 000 zwrotów za zakup produktu.

Więcej informacji oraz regulamin akcji na stronie www.smazjakszefkuchni.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF