Sezon na świeże owoce już za nami. Pomimo to nie zapominajmy, że nasz organizm w dalszym ciągu potrzebuje witamin w nich zwartych. Marka Quicker przygotowała coś idealnego na tę porę roku – pyszną przekąskę zawierającą liofilizowane kawałki owoców… i nie tylko!

2Owocowe dania marki Quicker powstają w drodze liofilizacji, czyli naturalnego procesu polegającego na suszeniu przez mrożenie. Dzięki tej metodzie owoce nie tracą witamin i wartości odżywczych.

Owocowo znaczy zdrowo

Dania śniadaniowe marki Quicker dostępne są w dwóch wersjach. Pierwsza to kompozycja płatków zbożowych, bananów oraz wiśni. Druga natomiast to płatki zbożowe połączone z malinami, bananami oraz czarną porzeczką. Liofilizowane owoce stanowią aż 34% składu w każdym opakowaniu. Cała przekąska, dzięki procesowi liofilizacji, pozbawiona jest konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku itp. Składniki zawarte w kubeczku zachowują swoje naturalne właściwości odżywcze, dzięki czemu także zimą możemy cieszyć się smakiem letnich owoców, takich jak wiśnia czy malina. Quickera możemy zabrać ze sobą do pracy, szkoły czy na wycieczkę. Wystarczy zalać go mlekiem, jogurtem, a nawet sokiem i cieszyć się zdrową, lekką i smaczną przekąską.

Cena: ok. 6 zł

Gramatura: 36 g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF