Chrupiące plasterki buraka o smaku winegret Crispy Natural smakują wyjątkowo o każdej porze roku. Wyróżnia je wysoka zawartość błonnika pokarmowego oraz niezwykły smak słodkiego buraka złamany wytrawną i nieco kwaśną nutą smaku winegret. To świetna przekąska, która sprawdzi się niemal wszędzie – w pracy, w domu, na spacerze czy na wakacjach.

burakChrupiące plasterki buraka o smaku winegret Crispy Natural to produkt, który nie zawiera dodatku cukrów, sztucznych barwników i konserwantów. Wytwarzany bez użycia wysokich temperatur, smażenia i pieczenia, zachowuje wartości zbliżone do tych, które znaleźć można w świeżych burakach. Jest doskonałym źródłem błonnika pokarmowego. Charakteryzuje się ciekawym, delikatnym smakiem. Zawartość 20-gramowego opakowania zrobiona jest z trzech świeżych buraków o łącznej wadze 300 g. Stanowi 1 z 5 porcji owoców i warzyw zalecanych do spożycia w ciągu dnia.

 

Dietetycy i specjaliści ds. żywienia rekomendują chrupiące plasterki warzyw i owoców Crispy Natural jako naturalną alternatywę dla ciężkich i wysokokalorycznych przekąsek, chipsów i snacków.

 

Chrupiące plasterki buraka o smaku winegret Crispy Natural są produktem bezglutenowym, dzięki czemu mogą być spożywane także przez osoby z celiakią.

 

Jedno opakowanie Chrupiących plasterków buraka o smaku winegret Crispy Natural zawiera 64 kalorie. Produkt dostępny jest w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF