Odkąd w Polsce pojawiły się super- i hipermarkety trwa dyskusja, które produkty mięsne bezpieczniej kupować – te pakowane próżniowo czy tradycyjnie krojone i podawane przez sprzedawcę. W każdym przypadku znaleźć można zarówno plusy, jak i minusy. Z jednej strony wydaje się, że paczkowane produkty z samoobsługi są świeższe, z drugiej – w tych podawanych przez sprzedawcę teoretycznie jest mniej dodatków. Szynka zrazowa z linii Natura firmy Nove to połączenie zalet obu rozwiązań, a brak dodatków z „E” na początku sprawia, że produkt jest zdrowy i bezpieczny.

NATURA_szynka zrazowa bez ESamoobsługa czy tradycja?

Coraz częściej w mediach spotkać można informacje dotyczące niepokojącej jakości  produktów mięsnych, które znaleźć możemy w sklepach. Stąd też nierzadko wiele osób przed zakupem długo zastanawia się, który produkt wybrać. Jedni uważają, iż najlepsze są te kupowane w tradycyjnych mięsnych sklepach lub na stoiskach z obsługą
w marketach. Wydaje się, że są one wnikliwie sprawdzane, zawsze dostępne są jedynie świeże produkty pochodzące od sprawdzonych producentów. Niektórzy jednak wzbraniają się przed taką formą zakupów, gdyż co jakiś czas usłyszeć można np.
o „odnawianiu” produktów w celu ich dalszej sprzedaży nawet, gdy straciły już świeżość i nie nadają się do spożycia. Ich zdaniem lepsze są te pakowane próżniowo, ponieważ to zapewnia im dłuższą świeżość. Tu jednak również słyszeć można głosy, iż takie produkty zawierają więcej sztucznych dodatków, wzmacniaczy smaku, konserwantów czy po prostu wody. Prawda zapewne leży pośrodku, a jakość produktu zależy zarówno od procesu produkcji, składu produktu, jak i uczciwości sprzedawców. Produkty z linii Natura firmy Nove to bezpieczny kompromis, będący odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących naturalnych i świeżych produktów o wysokich walorach smakowych, które nie są zasługą bogatego wachlarza sztucznych dodatków.

Natura na pierwszym miejscu

Szynka zrazowa należy do linii produktów Natura, które w pełni zasłużyły na swoją nazwę. Ich najważniejszą cechą jest brak środków chemicznych, m.in. fosforanów, glutaminianu sodu, sztucznych przeciwutleniaczy i konserwantów. Co najważniejsze – bo na to coraz częściej zwracamy uwagę – nie znajdziemy w nich trudnych do rozszyfrowania składników, których nazwa składa się z literki „E” i kilku cyfr, które nic tak naprawdę nie mówią. Szynka zrazowa Natura firmy Nove swój wyjątkowy smak zawdzięcza składnikom jedynie naturalnego pochodzenia – wyselekcjonowanym kulturom bakterii, ekstraktom owocowym, sokom i suszom warzywnym. Utrzymanie doskonałych walorów smakowym możliwe jest dzięki specjalnemu, łagodnemu procesowi produkcji. Ścisła higiena, przedłużona obróbka termiczna w wyższej niż standardowa temperaturze oraz dobre jakościowo opakowanie pozwalają na zachowanie optymalnego terminu przydatności do spożycia. Wszystkie te aspekty sprawiają, że sięgając po Szynkę zrazową Natura możemy cieszyć się wyjątkowym smakiem naturalnego i zdrowego produktu.

Glutenowi mówimy: nie!

Kolejną niezwykle istotną kwestią jest brak glutenu w składzie produktu. Dzięki temu po Szynkę zrazową z linii Natura, z czystym sumieniem i bez obaw o swoje zdrowie, sięgać mogą osoby chore na celiakię, stosujące się do ścisłej, bezglutenowej diety. Świadczy o tym m.in. uzyskana przez firmę Nove licencja na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, który znajduje się na etykiecie produktu. Oznaczenie to przyznawane jest przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej jedynie bezpiecznym produktom przeznaczonym dla poszukujących rozwiązań niezawierających glutenu.

Wiele osób nie wyobraża sobie śniadania czy kolacji bez kilku plasterków pysznej i pachnącej szynki. Nierzadko jednak te walory uzyskiwane są poprzez sztuczne dodatki, które nie sprzyjają naszemu zdrowiu i nie niosą za sobą żadnych wartości odżywczych. Szynka zrazowa Natura firmy Nove to idealny przykład produktu mięsnego opartego jedynie na zdrowych i bezpiecznych składnikach, wyprodukowanego w oparciu o nowoczesną technologię. Dzięki temu możemy cieszyć się wrażeniami smakowymi mając jednocześnie świadomość, iż spożywamy w pełni naturalny produkt.

Szynka zrazowa Natura

Masa netto: produkt plastrowany na wagę, dostępny w ladzie tradycyjnej

Cena brutto:  ok 39 zł/kg 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF