Większość dnia spędzasz na nogach? Codziennie pokonujesz wiele kilometrów – w biurze, w drodze do pracy, na trening lub do kina. Potrzebujesz energii i lekkiej przekąski, która pozwoli utrzymać pożądaną wagę, ale także nasycić pierwszy głód. Chrupiące plasterki truskawki zawsze mieć możesz pod ręką!

Chrupiące plasterki truskawki_packshotZamiast pakować do torebki roztapiające się w cieple batony i czekolady, warto sięgnąć po wyprodukowane w procesie suszenia naturalne chipsy Crispy Natural.

Właśnie rozpoczął się długo wyczekiwany sezon na truskawki. Możemy się nimi cieszyć każdego dnia. Także pod postacią Chrupiących plasterków truskawki, które zawsze warto mieć przy sobie i chrupać do woli – jako samodzielną przekąskę w pracy czy autobusie, ale także smaczny dodatek do porannego musli czy jogurtu.

Produkt zawiera 100% truskawki, został wyprodukowany bez konserwantów i sztucznych barwników, w procesie suszenia – bez smażenia i pieczenia. Opakowanie o wadze 10 g zostało przygotowane z pięciu polskich truskawek ważących łącznie 100 g i posiada zaledwie 35 kcal, wyróżnia się także wysoką zawartością błonnika pokarmowego – Bądź fit i ciesz się życiem!

Chrupiące plasterki truskawki, 10 g; cena: 2,30 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF