Dzieciństwo – czas beztroski oraz zabawy. Okres wyjątkowy, który przywodzi na myśl dużo miłych wspomnień. Firmie Wawel udało się zatrzymać urok tych chwil w zupełnie nowych cukierkach. Choco&Milk oraz Nuts&Milk będą kusić niesamowitym smakiem już od kwietnia!

 

NutsMilk280Naszym celem było stworzenie zupełnie nowego smaku cukierków, który każdy
z nas szybko skojarzy, zapamięta i pokocha. Mleczne słodycze mają stałych wielbicieli, dlatego mamy nadzieję, że uda nam się ich skusić niebanalnym produktem, który wyznacza nowy kierunek smaku. –
mówi Anna Rieger, Dyrektor Marketingu firmy Wawel SA.

 

Wyjątkowość cukierków Choco&Milk oraz Nuts&Milk polega przede wszystkim na wysokiej jakości składnikach, dobranych w idealnych proporcjach. Każdy, nawet mały gryz dostarcza niesamowitych smakowych wrażeń, które sprawiają że masz ochotę sięgnąć po więcej. Nutka fantazji z domieszką tradycji zatopiona w znanej i lubianej formie, to właśnie kunszt Wawelu.

 

Smak, forma, tradycja i nowoczesność – właśnie takie wartości przeplata firma Wawel
w swoich nowych produktach. Choco&Milk i Nuts&Milk pomagają zrelaksować się przy wspomnieniach z lat młodości. Zapach gorącej czekolady, chrupiące orzechy i szklanka zimnego mleka… Doskonale to znamy. Dlatego właśnie Choco&Milk i Nuts&Milk są tak znajome, a zarazem zupełnie nowe.

ChocoMilk280

Choco&Milk to połączenie mlecznego nadzienia z chrupkami czekoladowymi. Nuts&Milk to dwie warstwy: pożywnych orzechów oraz mlecznego nadzienia w białej polewie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF