Już niedługo nadejdzie wiosna, czas porządków, zmian i przypływu pozytywnej energii. Marka Velvet proponuje niezwykle chłonne, skuteczne i przydatne podczas generalnych i codziennych  porządków ręczniki papierowe Chłonne Gąbki. Warto zadbać także o wiosenną atmosferę i drobne dekoracje w naszych domach, wprowadzić kolorowe dodatki, postawić kwiaty i rumiankowe pudełeczka z chusteczkami Velvet. To nowość dostępna na rynku już od stycznia 2015 roku. Rumiankowe opakowanie nowych chusteczek Velvet wprowadzi wiosenny klimat do naszych mieszkań, przyda się podczas kataru, do osuszenia twarzy czy wytarcia rąk dziecka.

VELVET BOX 130 AROMA_RUMIANEK_F zmniejszonyNadchodzi wiosna, dni stają się coraz dłuższe, przyroda budzi się do życia. Odczuwamy przypływ pozytywnej energii, która zachęca nas do porządków, zmian i spoglądania na świat radośniej. Łapiemy promyki coraz śmielej zaglądającego przez okna słońca, zabieramy się za wiosenne porządki. Chcemy wprowadzić do naszych domów kolor, słońce i wiosenną atmosferę.

Marka Velvet proponuje chłonne, miękkie i niezbędne podczas sprzątania ręczniki papierowe  – Chłonne Gąbki. Velvet to ceniona marka ręczników papierowych, znanych z doskonałej jakości, o wysokiej wytrzymałości. Grube, 3-warstwowe listki ręczników dobrze chłoną wilgoć, są wydajne i niezastąpione w każdym domu. Używamy ich do codziennego przygotowywania posiłków w kuchni, sprzątania blatów kuchennych, stołów, powierzchni łazienkowych, podłóg czy utrzymania czystości samochodu. Doskonale sprawdzą się podczas kompleksowych porządków wiosennych, takich jak mycie okien, szafek kuchennych, glazury i terakoty, ułatwiają i uprzyjemnią nam pracę. Na nadchodzącą wiosnę szczególnie polecamy ręczniki Chłonne Gąbki zawierające 2 rolki 3-warstwowych ręczników z subtelnym nadrukiem.

Kiedy nasze mieszkanie jest już czyste i uporządkowane możemy pomyśleć o drobnych dekoracjach i praktycznych gadżetach, które ułatwiają i uprzyjemniają nam życie domowe. Na wiosnę możemy zmienić kolor poduszek, podkładek i innych dekoracji na bardziej soczyste kolory. Warto zadbać też o wiosenne kwiaty.

Velvet-a'2-RK-chlonne-gabki-frontNiezwykle łatwym i dostępnym dla każdego sposobem na wprowadzenie wiosny do domu – jest postawienie nowych, rumiankowych chusteczek Velvet w pudełeczkach na stołach, blatach i komodach, tak, żeby zawsze mieć je pod ręką. Chusteczki Velvet są doskonale znane ze swojej miękkości i delikatności, zapewniają czystość, świeżość i komfort na co dzień. Od stycznia 2015 roku w ofercie Velvet znajdują się nowe chusteczki w pudełkach o zapachu rumianku. Rumianek znany jest ze swych dobroczynnych właściwości: łagodzi napięcie, uspokaja i relaksuje. Dodanie zapachu  rumianku do chusteczek Velvet powoduje, że  doskonale sprawdzą się podczas porannego makijażu, do osuszenia twarzy, delikatnego oczyszczenia nosa, a także, kiedy chcemy wytrzeć ręce. Wiosenne, kwiatowe opakowanie stanie się ozdobą każdej łazienki, sypialni, salonu, a nawet samochodu.

Marka Velvet oferuje również miękkie 3-warstwowe chusteczki higieniczne o zapachu rumianku w wersji kieszonkowej, pakowane w małe paczuszki,  idealne do każdej torebki, warto zawsze mieć je przy sobie.

Chusteczki uniwersalne Velvet o zapachu rumianku, pudełko  130 sztuk, 2 warstwy – cena ok. 5 zł

Chusteczki higieniczne Velvet o zapachu rumianku, 10 paczuszek, 3 warstwy – cena ok. 4 zł.  

Ręczniki papierowe Chłonne Gąbki, 2 rolki, 3 warstwy – cena ok. 6-7 zł.

www.swiatvelvet.pl

www.Velvetcare.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF