Głęboki karmelowy smak w kruchej skorupce. Fantazyjna łatka na każdym cukierku. To nowy Karmelek, który dołączył do Krówkowej oferty Wawelu. Spróbuj słodyczy i ciesz się słodkim lenistwem prosto od ‘rasowej’ Krówki! Chrup delikatną otoczkę i pamiętaj, jak Krówkowe, to tylko…

…w stadzie! Nigdy pojedynczo. Łaciate Karmelki Krówkowe idealnie nadają się do zajadania z przyjaciółmi. Poczęstuj swoich bliskichKramelekKrowkowy120 tym wyjątkowym produktem, który łączy w sobie przeciwności. Pozornie twardy, jak typowy Karmelek, a jednak delikatny, słodki. To wszystko przez nadzienie, które zostało ukryte wewnątrz. Nie tylko dla dzieci, które zachwycają się smakiem wszystkich wyrobów Krówkowych, ale również dla dorosłych, którzy sami podjadają łakocie swoich pociech.

 

Dzięki bogatej historii zakładu produkcyjnego Wawelu, kolejne pokolenia mogą zachwycać się wyjątkową, niezmienioną formą Karmelka Krówkowego. Ich unikalny smak to nowa receptura oparta na tradycyjnej, ręcznej metodzie wytwarzania. W karmelowej otoczce zostało umieszczone półpłynne nadzienie. Warto zwrócić także uwagę na łaty. Znalazły się one nie tylko na opakowaniu, ale także na każdym cukierku, który dzięki temu stał się dwukolorowy!

Ciesz się czasem, który zaczyna płynąć wolniej. Celebruj chwile błogiego lenistwa i dziel się niepowtarzalnymi łaciatymi Karmelkami. Pamiętaj, że one nigdzie się nie spieszą – czekają na Ciebie! Jedno jest pewne.

Muuuuuuuuuuusisz skosztować nowych Karmelków Krówkowych z Wawelu!

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF