Pyszne, aromatyczne i orzeźwiające… Owoce nieodłącznie kojarzą nam się z latem. Teraz ich wyjątkowym smakiem i aromatem możemy cieszyć się przez cały rok. Marka Herbapol wprowadziła właśnie na polski rynek bogatą ofertę dżemów, powideł i konfitur. Produkowane są z najsmaczniejszych polskich owoców: malin, truskawek, wiśni, czereśni, śliwek, agrestu i czarnej porzeczki. Oparte na tradycyjnych recepturach, z pewnością zachwycą wszystkich miłośników domowych przetworów i na stałe znajdą swoje miejsce na naszych stołach. Ambasadorem nowych produktów Herbapol został znany kucharz i dziennikarz kulinarny – Tomek Jakubiak.

Dżemy, powidła i konfitury Herbapolu to klasyka owocowych przetworów w najlepszym wydaniu. Doskonale sprawdzą się na śniadanie czy podwieczorek, wzbogacą również smak tradycyjnych polskich wypieków oraz zachęcą do kulinarnych eksperymentów i odkrywania całkiem nowych zastosowań w codziennej kuchni.

Wśród 11 nowych propozycji znalazły się dżemy klasyczne, powidła, konfitury oraz trzy wyjątkowe produkty z linii Dżemowa Spiżarnia.

Ofertę dżemów klasycznych niskosłodzonych tworzą cztery najpopularniejsze smaki – truskawkowy, malinowy, wiśniowy oraz dżem z czarnej porzeczki. Jej uzupełnieniem są niezwykle esencjonalne powidła śliwkowe, zawierające aż 182 g owoców na 100 g gotowego produktu oraz konfitury z wiśni, malin i truskawek. Dodatkiem do konfitur są mini książeczki z ciekawostkami i przepisami kulinarnymi znajdujące się na wieczku produktu.

Wszystkie te produkty stworzone zostały wyłącznie z owoców pochodzących z regionu Lubelszczyzny i okolic. Doskonała gleba i sprzyjające warunki pogodowe sprawiają, że to właśnie stąd pochodzą takie owocowe perełki, jak wiśnia nadwiślanka, malina polka, śliwka węgierka z okolic Nałęczowa, a także wyjątkowo słodkie i dojrzałe truskawki oraz czarne porzeczki.

Oprócz klasycznych smaków, w portfolio Herbapol znalazły się również produkty z linii Dżemowa Spiżarnia przygotowane z myślą o najbardziej wymagających podniebieniach: aksamitny truskawkowy oraz dżemy przywołujące tradycyjne smaki z dawnego sadu: czereśniowy i agrestowy.

Pełną ofertę nowych produktów Herbapol tworzą:

HERBAPOL_Dżemy_klasyczneDŻEMY KLASYCZNE:

Dżem Truskawkowy – to jeden z ulubionych smaków Polaków, doskonale sprawdzi się na kanapce lub jako dodatek do naleśników czy gofrów. Swą niezwykłą słodycz i delikatność zawdzięcza wyjątkowo smacznym truskawkom z Lubelszczyzny, pochodzącym od najbardziej zaufanych dostawców.

Dżem Wiśniowy – produkowany  z wiśni nadwiślanki zwanej królową polskich wiśni. Jej wyjątkowy smak i niezwykła esencjonalność tworzy niepowtarzalną jakość, potwierdzoną znakiem „Chroniona nazwa pochodzenia”.

Dżem Malinowy – stworzony z malin odmiany polka, charakteryzującej się wyjątkowym smakiem
i właściwościami idealnymi do przygotowywania przetworów owocowych. Produkowany w zgodzie
z tradycyjną recepturą, z pewnością zachwyci wszystkich smakoszy.

Dżem z Czarnych Porzeczek uprawianych w okolicy Nałęczowa to kolejna klasyczna kompozycja, której ponadczasowy smak docenią miłośnicy słodyczy w każdym wieku.

Pojemność: 280 g.

Cena: 4,49 zł

Powidła Węgierkowe wyprodukowane zostały ze śliwki węgierki z okolic Nałęczowa. Niezwykle gęste
i aksamitne fantastycznie rozsmarowują się na pieczywie. Idealnie pasują też do wszelkiego rodzaju wypieków kulinarnych.

Pojemność: 290 g.

Cena: 4,69 zł

HERBAPOL_KonfituryKONFITURY:

Konfitura z Wiśni wyprodukowana została z pysznej i aromatycznej wiśni nadwiślanki. Na wieczku słoiczka została umieszczona mini książeczka z przepisami kulinarnymi pozwalającymi odkryć pełnię smaku produktu.

Konfitura z Malin przygotowana została w całości z malin odmiany „Polka”. Dołączone do niej przepisy zachęcą do odkrywania nowych kompozycji smakowych.

Konfitura z Truskawek wyprodukowana w całości ze słodkich i soczystych truskawek z serca Lubelszczyzny. Dołączona do niej książeczka z przepisami dostarczy kulinarnych inspiracji na każdą okazję.

Pojemność: 240 g.

Cena: 5,29 zł

HERBAPOL_Dżemowa_spiżarniaDŻEMOWA SPIŻARNIA:

Dżem Aksamitny Truskawkowy to niezwykła delikatność i niepowtarzalny, aksamitny smak. Gładka konsystencja bez pestek jest idealna nawet dla najmłodszych łasuchów. Jest wyjątkowo owocowy –został przygotowany ze 100 g owoców na 100 g produktu.

Dżem z Dawnego Sadu Czereśniowy to niezwykły smak pysznych, soczystych czereśni z polskich sadów,  który przywoła atmosferę letniego popołudnia przez cały okrągły rok!

Dżem z Dawnego Sadu Agrestowy to propozycja dla najbardziej wymagających smakoszy. Jego charakterystyczny, kwaskowy smak doskonale przełamuje słodycz tradycyjnych wypieków, nadając im nowego, wyjątkowego charakteru.

Pojemność: 240 g.

Cena: 5,89 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF