Większość sezonowych warzyw i owoców najlepiej smakuje tuż po zerwaniu. Niezawodnym sposobem na zachowanie ich świeżego aromatu są przetwory, które z kolei niekorzystnie wpływają na obecność cennych składników odżywczych. Pomidor należy do niewielu warzyw, które wymykają się tym schematom. Oparta na jego wyjątkowym smaku bogata linia przetworów marki HAPPY FRUCHT stanie się niezastąpionym źródłem zdrowia oraz posezonowych inspiracji kulinarnych.

hf_przecier_pomid_500 Wszechstronny pomidor

Liczne zalety pomidorów znane są zarówno znawcom sztuki kulinarnej, jak i miłośnikom domowej kuchni. Niewątpliwie głównym jego atutem jest przesycony słodką nutą soczysty miąższ. Nawet w najprostszej postaci ucieszy on podniebienie, a także stanie się doskonałą bazą dla niezliczonych potraw. Jednak w jaki sposób korzystać z dobrodziejstw tego warzywa poza sezonem? To proste – wystarczy sięgnąć po jeden z produktów wchodzących w skład linii wyjątkowo aromatycznych przetworów pomidorowych marki HAPPY FRUCHT. W zależności od konsystencji przygotowywanego dania, można wybierać pomiędzy całymi, bądź krojonymi pomidorami
w puszcze, przecierem pomidorowym w kartoniku lub też sięgnąć po koncentrat o bardziej nasyconym smaku. Ponadto marka HAPPY FRUCHT stworzyła dwie kombinacje przetworów pomidorowych, których recepturę uzupełniono o harmonizujące z ich aromatem składniki. Są to pomidory w Pomidory krojone z oregano i bazylią oraz Pomidory krojone z czosnkiem, będące idealnym dopełnieniem dań zainspirowanych kuchnią włoską.

Pomidorowa dawka zdrowia

Choć swoją popularność pomidor zawdzięcza głownie smakowi, to jest on także bogaty w niezbędnych dla zdrowia witaminy i mikroelementy. Głównym źródłem dobrodziejstw, związanych z włączeniem pomidorów do codziennej diety jest likopen. Ponieważ związek ten nie jest niszczony w trakcie obróbki termicznej, przetwory pomidorowe może cechować nawet blisko trzykrotnie większa jego zawartość, niż ma to miejsce w przypadku świeżych warzyw. Likopen to silny przeciwutleniacz, chroniący nasz organizm przed nowotworami oraz dbający o układ sercowo-naczyniowy. Niemniej nie on jeden decyduje o wadze pomidorów. Obecne w nich witaminy C, A i E, błonnik, brom oraz kwas foliowy poprawiają kondycję skóry, wzmocnią układ nerwowy i odpornościowy, wspomogą przemianę materii, a nawet pomogą uporać się z depresją.

Włączenie do codziennej diety pomidorów pod postacią bogatych w składniki odżywcze przetworów marki HAPPY FRUCHT dostarczy nam wielu wrażeń smakowych oraz pozwoli cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem przez cały rok.

Przetwory z pomidorów marki Happy Frucht:

Przecier pomidorowy:

Pojemność: 500g

Cena brutto: 2,69

Koncentrat pomidorowy 28/30:

Pojemność: 70g

Cena brutto: 1,39

Pomidory całe:

Pojemność: 400g

Cena brutto: 2,69

Pomidory krojone:

Pojemność: 400g

Cena brutto: 2,69

Pomidory krojone z czosnkiem:

Pojemność: 400g

Cena brutto: 2,89

Pomidory krojone z bazylią i oregano:

Pojemność: 400g

Cena brutto: 2,89

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF