Zimą zdecydowanie częściej niż podczas innych pór roku poszukujemy ciepła, które rozgrzeje, ukoi nerwy i pozwoli nam jak najlepiej przeciwstawiać się niskim temperaturom. Zrozumiałe jest więc, że właśnie wtedy chętniej sięgamy po rozgrzewające od środka napoje, których niekwestionowanym królem jest grzane wino. Bogactwo smaku tego doskonałego trunku w pełni odkrywa Grzane Starotoruńskie.

Henkell & Co. VINPOL Polska Sp. z o.o._Grzane-StarotoruńskieWystarczy go spróbować, aby poczuć jak powoli rozgrzewa i koi swoim bogatym smakiem i aromatem, przynosi spokój i rozluźnienie a także odpędza wszystkie złe myśli. Subtelny smak czerwonego wina gronowego, wzbogacony dodatkiem kompozycji korzenno-owocowej umili zimowe wieczory zawsze przyciągając tym samym, niepowtarzalnym smakiem, pozwalającym chociaż na chwilę zapomnieć o trudnościach codziennego życia.

Uzyskany za pomocą połączenia korzeni, cynamonu i goździków charakterystyczny smak z pewnością przyniesie miłe rozluźnienie, a orzeźwiające nuty suszonych jabłek i  pomarańczy uczynią tą przyjemność jeszcze pełniejszą. Całość niezwykłego doznania smakowego zwieńczy lekko pikantny dodatek imbiru.

Oprócz bogatych walorów smakowych, Grzane Starotoruńske to także eleganckie, ozdobione  wizerunkiem panoramy Torunia, godłem miasta i podobizną Mikołaja Kopernika opakowanie, które idealnie komponuje się z wysoką jakością produktu, stanowiąc dzięki temu także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Zima wcale nie musi być uciążliwa! Rozgrzej się z Grzanym Starotoruńskim i rozkoszuj się smakiem prawdziwego, grzanego wina.

Grzane Starotoruńskie pojemność 1 litr lub 3 litry

Zawartość alkoholu: 12%

Sugerowana cena detaliczna: ok. 12,99 zł

Producent: www.henkell-polska.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF