Robot kuchenny Kasia już od 18 lat towarzyszy Polakom w przygotowywaniu domowych posiłków. W ramach świętowania urodzin Kasi, firma MPM postanowiła docenić prawdziwe kulinarne talenty, organizując konkurs „Przepis na sukces”.

5Wielofunkcyjność i niezawodność Kasi sprawiają, że już od 18 lat Polacy przy jej pomocy wyczarowują w kuchni najróżniejsze potrawy zarówno w wersji wytrawnej, jak i na słodko. Robot kuchenny posiada liczne, przydatne funkcje, m. in. miksowanie, krojenie w plastry, siekanie, zagniatanie ciasta, mieszanie. Dzięki temu można przygotować z Kasią rodzinny obiad od A do Z.

Na przykład, utrzeć ziemniaki na placki, posiekać warzywa do surówki oraz zmiksować składniki na sos.
Na deser szybko i łatwo można upiec drożdżówkę lub sernik, gdyż Kasia bez problemu miesza i zagniata każdy rodzaj ciasta. Natomiast, specjalna przystawka do wyciskania cytrusów pozwoli przyrządzić świeży sok, który ugasi pragnienie po zjedzeniu obiadu.

Z okazji 18-tych urodzin robota kuchennego Kasia 116, firma MPM organizuje konkurs „Przepis na sukces”, by docenić kreatywność w kuchni oraz odkryć często skrywane w czterech ścianach talenty kucharskie. Do wygrania będą 2-dniowe warsztaty kulinarne pod okiem mistrza kuchni, zestawy garnków i inne atrakcyjne nagrody. Dodatkowo, 18 wyróżnionych przez jury przepisów wraz z nazwiskiem i zdjęciem autora, znajdzie się w specjalnej książce kulinarnej „18 najlepszych przepisów, na 18 urodziny Kasi” dodawanej do każdego robota kuchennego Kasia. Wystarczy przesłać przepis i zdjęcie dania wykonanego przy użyciu robota kuchennego Kasia na adres: przepisnasukces@mpm.pl. Termin nadsyłania prac: 01.07.2014 r. – 31.10.2014 r. Wszelkie informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.mpm.pl.

Robot kuchenny Kasia 116

Cena: 349 zł

Opis:

– funkcje: siekanie, mieszanie, rozdrabnianie, ucieranie, zagniatanie ciasta, miksowanie, ubijanie, krojenie w plastry, wyciskanie soku

– 8 prędkości + funkcja „PULSE”

– pełne tarcze ze stali nierdzewnej

– przystawka wirująca do soku

– pojemność malaksera 1,5L

– pojemność miksera 1L

– automatyczny system bezpieczeństwa

– moc blendera 200W

– obroty max. 9100 obr./min.

Parametry techniczne:

– Zasilanie: 230 V ~50 Hz

– Moc: 800 W

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF