Pod nazwą Na talerzu, FRoSTA oferuje konsumentom interaktywną książkę kucharską oraz podręczny słownik dodatków do żywności. Aplikacja na smartfony pozwala w dowolnym czasie i miejscu tworzyć listy zakupów do ponad 1000 naturalnych przepisów, a także na bieżąco kontrolować skład kupowanych produktów.

Aplikacja Na talerzu została przygotowana z myślą o konsumentach, którzy poszukują informacji na temat naturalnego żywienia. Kompleksowo łączy w sobie interaktywną książkę kucharską i podręczny słownik dodatków do żywności: barwników, aromatów, wzmacniaczy smaku oraz konserwantów. Aplikację od FRoSTY charakteryzuje prosta, intuicyjna obsługa, przejrzysty interfejs i duża funkcjonalność. To pierwsza taka aplikacja na rynku!

 

Aplikacja Na talerzu marki FRoSTA składa się z trzech sekcji. Pierwsza z nich to Przepisy, dzięki którym smartfon zmienia się w praktyczną książkę kucharską. Zapewnia on dostęp do ponad 1000 skategoryzowanych przepisów utworzonych na bazie naturalnych składników. W aplikacji FRoSTY nie znajdziemy kostek rosołowych i sosów z aromatami – to właśnie wyróżnia aplikację FRoSTY spośród innych propozycji na rynku. Już jedno kliknięcie automatycznie wyświetla przepisy dostosowane do oczekiwań konsumentów.

 

Przechodząc do sekcji Sprawdź co jesz możemy skorzystać z podręcznego słownika dodatków do żywności: barwników, aromatów, wzmacniaczy smaku i konserwantów. Dzięki niemu, mając jedynie telefon pod ręką, już w sklepie, możemy kontrolować składy produktów kupowanych na co dzień. Moduł składa się z praktycznych informacji o tym jak powstają konkretne dodatki, jak wyglądają, jaką funkcję pełnią w produkcie, jakie mają znaczenie oraz co warto wiedzieć na ich temat.

 

Dodatkowo instalując aplikację na naszym telefonie dostępna będzie Lista zakupów, która umożliwia proste i wygodne zarządzanie zakupami. Wystarczy jedno kliknięcie a składnik potrzebny do przygotowania wybranej potrawy zostanie dodany do listy produktów do kupienia.

 

„Aplikacja Na talerzu dostarcza wiedzę na temat naturalnego odżywiania. Zawarta w niej rozbudowana i różnorodna baza naturalnych przepisów stanowi źródło kulinarnych inspiracji. A moduł Sprawdź co jesz pomaga konsumentom w podejmowaniu decyzji zakupowych i umożliwia wybór produktów dostosowany do ich potrzeb i preferencji” – wyjaśnia Aleksandra Wysocka, Marketing Manager FRoSTA Sp. z o.o.

 

Aplikacja FRoSTY jest dostępna dla użytkowników smartfonów z systemem Google Android i Apple iOS (iPhone). Na talerzu można pobrać bezpłatnie z platform AppStore i Google Market.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF