W dzisiejszym zabieganym świecie bezcenna jest możliwość sięgnięcia po zdrowe, przygotowane w domu drugie śniadanie. Jan Niezbędny przedstawia bogaty wybór produktów, dzięki którym szybko i wygodnie spakujesz pyszne kanapki oraz apetyczne przekąski na cały dzień.

jan

Domowe drugie śniadanie to niezbędny element codziennego ekwipunku. Gwarantuje zdrowe oraz nieprzypadkowe posiłki, po które można sięgnąć w każdej chwili, kiedy nagle chwyci nas głód. Przygotowując kanapki, koniecznie użyj pieczywa pełnoziarnistego i nie zapomnij o bogatych w składniki odżywcze warzywach.

W ofercie Jana Niezbędnego znajdziesz szeroki wybór produktów idealnych do zapakowania drugiego śniadania, które chronią żywność przed wysuszeniem i są wyjątkowo odporne na tłuszcz. Na szczególną uwagę zasługują papierowe torebki śniadaniowe. Wykonane z unikalnego papieru pergaminowego powlekanego folią, nie przepuszczają tłuszczu ani wody, dzięki czemu jedzenie nie pobrudzi wnętrza torby czy plecaka.

W serii znajdują się także torebki śniadaniowe z klipsami, do których nie tylko zapakujesz drugie śniadanie, ale również przechowasz w nich żywność w lodówce. Torebki nie przepuszczają wilgoci oraz zapobiegają wydostawaniu się zapachów na zewnątrz. Niezwykle wygodnym rozwiązaniem są zawiązywane torebki śniadaniowe, ich forma ułatwia szybkie zapakowanie przekąsek, a dzięki szczelnemu zamknięciu zapewniają produktom świeżość. Ciekawą propozycją jest również Folia do żywności EASY Jana Niezbędnego, którą możemy oderwać palcami w dowolnym jej miejscu, bez potrzeby stosowania w tym celu nożyka. Jednocześnie jest ona niezwykle rozciągliwa i wytrzymała. To bardzo praktyczne oraz ekonomiczne rozwiązanie.

Torebki, papier śniadaniowy czy folia do żywności Jana Niezbędnego to świetny sposób na zapakowanie śniadania do szkoły czy brunchu do pracy. Bo wszędzie dobrze, ale z domu… najzdrowiej!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF