Systematyczne picie wody to podstawa zgrabnej sylwetki, urody i dobrego samopoczucia. Zdarza się jednak, że w natłoku codziennych obowiązków zapominamy o tym, aby sięgnąć po dzbanek z wodą. Żeby to naprawić, wystarczy poznać niebanalne sposoby na regularne picie wody. Dzięki nim czynność ta stanie się miłym nawykiem!

Anna_SkuraO zbawiennym wpływie wody na nasze ciało i umysł nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać. Regularne picie to jeden z podstawowych nawyków związanych ze zdrowym trybem życia oraz pierwszy krok w stronę zadbania o siebie. Badanie przeprowadzone przez TNS Polska dla marki BRITA wykazało, że prawie połowa (49%) ankietowanych kobiet, mieszkanek dużych miast, chciałaby, ale nie zawsze pije dzienną zalecaną dawkę wody . Aby włączyć regularne picie do rytmu swojego dnia, warto skorzystać ze sprawdzonych sposobów na urozmaicenie tej czynności.

Kolorowy dzbanek, wesoła szklanka

Ładne, pomysłowe akcesoria i naczynia uprzyjemnią Ci picie wody i będą przypominały o regularnym sięganiu po napój. Ponad 89% badanych zna filtry dzbankowe jako sposób na poprawę jakości wody . Czas zatem sięgnąć po nowość w kategorii domowych rozwiązań filtrujących. Dzbanek BRITA fill&enjoy Fun dostępny jest w czterech, energetycznych barwach. Wystarczy napełnić go zwykłą kranówką, aby cieszyć się smakiem świeżo przefiltrowanej wody. Taka woda dobrze smakuje, zawiera minerały, a stylowy design dzbanka cieszy oko każdego dnia!

Energetyczna butelka

Aby zapewnić sobie odpowiednie nawodnienie poza domem, warto dbać o to, by zawsze mieć porcję świeżej i smacznej wody pod ręką. Wychodząc, warto zabierać ze sobą butelkę BRITA fill&go Vital – pomoże w „intuicyjnym” piciu, zanim zdąży się poczuć pragnienie. Stawiając ją na biurku w pracy, nigdy więcej nie zapomnimy o piciu wody. Będzie nam o tym przypominał energetyczny kolor BRITAfill&go Vital – niebieski, limonkowy, różowy lub fioletowy!

Naturalne dodatki smakowe

Dla tych, którzy lubią urozmaicać sobie smak wody, mamy kilka prostych sposobów na uzyskanie pysznego napoju na bazie wody filtrowanej: ogórek i mięta lub bazylia z limonką stworzą wraz z wodą orzeźwiające połączenie, zaś miks syropu klonowego, cytryny i odrobiny pieprzu kajeńskiego oczyści organizm i przyspieszy metabolizm. Smakowitą kompozycją może się okazać woda z dodatkiem lekko rozgniecionych widelcem borówek amerykańskich i gałązką rozmarynu.

Karteczka przypominająca o piciu wody – o systematycznym piciu wody przypomną barwne karteczki z hasłami, np. przyklejone nad biurkiem w pracy. Fluorescencyjny kolor karteczek zgodny z barwą dzbanka BRITA fill&enjoy Fun przypomni, że najwyższy czas, aby napić się świeżej wody!

Hydroalarm – o wodzie zdarza się nam zapomnieć, ale nie rozstajemy się ze smartfonami, dlatego warto zainwestować w specjalną aplikację, która oblicza ilość płynów, jaką powinno się przyjmować, i przypomina o piciu w odpowiednim momencie!

Dzbanek filtrujący BRITA Fun:
• Sugerowana cena: 59,99 PLN;
• Pojemność: 1 litr przefiltrowanej wody, 1,5 litra pojemności całkowitej;
• Wydajność: jeden wkład filtrujący wystarcza na około miesiąc użytkowania, filtr redukuje zawartość chloru oraz innych substancji, które negatywnie wpływają na smak wody;
• Dostępny w czterech kolorach: niebieskim, limonkowym, różowym, fioletowym;
• Rozwiązanie korzystne cenowo: 1 litr wody filtrowanej w dzbanku BRITA FUN to koszt
ok.20 groszy.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF