Do naszej redakcji trafiła „Pasta do kanapek ‘subtelna cebula’ ” – produkt polskiej firmy Primavika.

Pasta dostępna jest w słoiczkach, w których znajduje się 165g gotowego produktu. ‘Subtelna cebula’ faktycznie przypomina bardziej pasztet, niż typową gotową pastę. Gdyby nie świadomość, tego co testowaliśmy, odnosiliśmy wrażenie, że spożywamy zwykły pasztet drobiowy. Dlaczego? Pasta ma Konsystencję pasztetów innych producentów dostępnych na polskim rynki– dodatkowo wrażenie potęguje również zapach. Ten jest jednak jest ‘bardziej cebulowy’ i wyrazisty. Wrażenia są pozytywne, bo produkt jest smaczny i łatwo rozsmarowuje się na pieczywie. Z etykiety producenta wynika, że produkt jest wolny od GMO, glutaminianu sodu, sztucznych barwników i konserwantów.

Podsumowanie:
Produkt to doskonała alternatywa do mięsnych pasztetów jest smaczny, łatwo rozsmarowuje się i jest pozbawiony sztucznych dodatków.

Skład:
Woda, oleje i tłuszcze roślinne, naturalne ekstrakty drożdżowe, cebula (12%), skrobia kukurydziana-zagęstnik, błonnik pszenny, naturalny koncentrat smażonej cebuli (0,5%), guma guar-zagęstnik, cukier, kwas askorbinowy i cytrynowy-przeciwutleniacze, przyprawy.

Cena: ok. 6 zł / słoik 165g netto.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF