Dni Babci i Dziadka to wyjątkowe święta w polskiej tradycji. Pojawiły się ok. 40 lat temu i do dziś wygrywają ze „świętami z importu” – Walentynkami czy Halloween. Dowód? W Tesco przed tymi świętami sprzedaż kwiatów wzrasta dwukrotnie* a bombonierek i innych słodkości prawie o 150%*.

roza Tesco21 i 22 stycznia to świetny moment, aby podziękować naszym dziadkom za wsparcie i pomoc. Oczywiście, dla seniorów najważniejszy jest poświęcony im czas, jednak ulubiona bombonierka, czy inny podarunek, na pewno umilą wspólnie spędzone chwile. Z tej okazji hipermarkety Tesco przygotowały dla swoich klientów specjalną ofertę. Znajdziemy w niej między innymi Bombonierki Merci 250g, praliny Lindor Cornet 175g odpowiednio za 12,99 zł i 15,99 zł, kawy MK Cafe (15,99zł), książki kucharskie Siostry Marii, gdzie znajdziemy najważniejsze informacje i przepisy na sałatki, mięsa i zioła (29,90 zł) oraz poradnik majsterkowicza o elektronarzędziach (29,95 zł).

Nie jest zaskoczeniem, że kwiaty są jednym z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych prezentów. W specjalnej ofercie Tesco znalazły się prymulki, bukiety tulipanów, róże w doniczkach i storczyki. Zapłacimy za nie odpowiednio 2,99 zł, 9,99 zł, 9,99 zł, 24,99 zł.

Z uwagi na wysoką jakość i bardzo korzystne ceny, klienci coraz chętniej kupują kwiaty w hipermarketach. Wzrost zainteresowania jest szczególnie widoczny przy okazji rodzinnych świąt, takich jak Dzień Babci czy Dziadka. W zeszłym roku Tesco zanotowało ponad 100% wzrost sprzedaży kwiatów przed tym wyjątkowym świętem*.

Jeśli jednak szukamy mniej standardowego prezentu i chcemy by nasi dziadkowie byli na bieżąco z nowymi technologiami, idealnym prezentem może okazać się 7. calowy tablet BeeX Cobra z systemem operacyjnym Android 4.2 (199 zł).

* dane w porównaniu z tygodniem niezawierającym świąt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF