Firma Samsung – producent innowacyjnego sprzętu AGD przygotował promocję w trakcie której Klient, który zakupi wybrany model pralki Samsung Eco Bubble otrzyma kartę podarunkową na zakupy w sieci Rossmann o wartości 200 złotych. Akcja promocyjna rozpocznie się  23 lutego br. i będzie trwała do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 31 marca 2015 roku. Warto więc się pośpieszyć z podjęciem decyzji o zakupie pralki z technologią, z której korzystają już tysiące Polaków.   

eb21_landing_page_v4Promocja Samsung i Rossmann kierowana jest do wszystkich klientów poszukujących nowoczesnego sprzętu AGD, wyróżniającego się funkcjami ułatwiającymi pranie i skracającymi czas jego trwania. W ramach promocji klienci, którzy zakupią wybrany model pralki Samsung Eco Bubble o pojemności 7kg lub większej i prześlą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy drogą pocztową lub poprzez e-mail otrzymają przedpłaconą kartę o wartości 200 zł. Karty będą honorowane we wszystkich drogeriach Rossmann w Polsce.

Technologia Eco Bubble zastosowana w pralkach Samsung wytwarza miliony delikatnych bąbelków, zapewniając skuteczne usuwanie plam w niskiej temperaturze. Dzięki wyeliminowaniu potrzeby podgrzania wody, chroni delikatne tkaniny, a także pozwala zaoszczędzić energię elektryczną.

Klienci mogą z skorzystać z promocji przy zakupie wybranych pralek Samsung Eco Bubble o pojemności 7kg lub większej (nie dotyczy modeli WF1700WCC i WF1702WCC). Pełna lista modeli urządzeń objętych promocją oraz regulamin znajduje się na stronie: www.ecobubble.samsung.pl.

Działania wspierające promocję potrwają do 31 marca 2015 r. i obejmą takie kanały jak obecność w e-commerce oraz materiały w sklepach. Kreację przygotowała agencja Nairobia, za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF