Świąteczna gorączka zakupowa osiąga właśnie swoje apogeum. Jeśli wciąż zastanawiasz się, jaki prezent wybrać dla męża, ojca czy szefa – zdaj się na propozycję Vinpolu. Ekskluzywna Wódka Starotoruńska w efektownym opakowaniu to doskonały pomysł na upominek, z którego ucieszy się każdy prawdziwy mężczyzna.

 

Wódka Starotoruńska to trunek najwyższej jakości. Odznacza się wyjątkową harmonią mocy i łagodnością.

Starannie dobrana kompozycja doskonałego spirytusu ziemniaczanego
i krystalicznie czystej wody poddawana jest unikalnemu procesowi, w którym zamrożoną wódkę filtruje się przez pokłady węgla drzewnego. Na sklepowych półkach znajdziemy dwie propozycje smakowe do wyboru. Dla pana, który jest tradycjonalistą i wielbicielem klasycznych smaków proponujemy czystą Wódkę Starotoruńską. Każdy smakosz tradycyjnych receptur mocnych trunków zachwyci się jej wyrazistym, łagodnym smakiem. Mężczyźni otwarci na nowe doznania, którzy cenią odrobinę fantazji na co dzień,  będą przepadać za niezwykłym bogactwem walorów aromatyczno-smakowych Wódki Starotoruńskiej pieprzowo-korzennej, w której temperament zielonego pieprzu łagodnie tonują piernikowe nuty cynamonu i goździków.

 

Wódka Starotoruńska sprzedawana jest w wyrafinowanej butelce o oryginalnym kształcie z uchem, wzbogaconej przydającym staropolskiego uroku drewnianym zamknięciem, a ozdobionej grafiką przedstawiającą panoramę Torunia. Doskonale nadaje się na elegancki upominek.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF