Mamma_Mia_01526 września 2013 r. we włoskiej restauracji Castello na warszawskim Wilanowie odbył się romantyczny wieczór z włoską muzyką na żywo. Tak przyjemnej imprezy dawno nie było! Hucznie świętowano nie zakończenie lata, ale wprowadzenie na rynek nowej, włoskiej marki makaronów Mamma Mia! produkowanych  w 100 % z  pszenicy durum.

Mamma_Mia_017Imprezę, którą swoją obecnością uświetnili między innymi: Katarzyna Cichopek, Andżelika Piechowiak, Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcinem Łopuckim, Laura Łącz, Marta Wiśniewska, Danuta Błażejczyk, Anna Senderska, Anna Kalata i  Piotr Kucharski poprowadzili: Paolo Cozza oraz Dyrektor Marketingu firmy Kupiec Gabriela Antczak. Wszyscy znakomicie bawili się przy włoskich przebojach wykonywanych na żywo przez Paolo Cozzę i zespół Jackpot. Dodatkową niespodzianką był pokaz tańca latino oraz loteria, w której można było wygrać wspaniałe nagrody. Główną atrakcją wieczoru była jednak prawdziwa włoska uczta, podczas której goście mogli skosztować potraw przygotowanych  na bazie makaronów Mamma Mia! i przekonać się, dlaczego są one tak wyjątkowe.

Na zakończenie każdy z gości otrzymał  zestaw makaronów Mamma Mia! dobre włoskie wino i  świetny film, aby przedłużyć romantyczny włoski wieczór już w domu….

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF