Kiedy jeszcze lato trwa w najlepsze, prawdziwi trendsetterzy są już w pełnej gotowości, by wprowadzić szereg nowości na zbliżającą się jesień i obudzić w nas ochotę na zmiany. Jesień to nie tylko czas nowych doznań i kolorów, to przede wszystkim nowy szyk i styl, garderoba, nowe kierunki w modzie i nowa potrzeba odkrywania tego, co jeszcze nieznane. Chcąc sprostać oczekiwaniom konsumentów, Jacobs Krönung również wprowadza jesienną nowość. Marka pragnie tym razem otulić kawowych smakoszy aromatyczną kompozycją ziaren niczym ciepłym, szykownym kocem. Intensywne i łagodne kreacje limitowanej edycji kawy Jacobs Krönung to kolejna odsłona projektu Baw się kawą, w którym Jacobs Krönung wraz z Anią Starmach zachęcają do eksperymentowania i próbowania nowych smaków w domowej kuchni.

Dlaczego nowe kreacje?

PrintJesień to czas przemiany. Swoją metamorfozę przechodzi nie tylko natura, ale za sprawą ulubionych projektantów, również nasze szafy,  garderoba. To jednak nie wszystko. Zmieniają się również  nasze smakowe upodobania. Jacobs Krönung wychodzi na przeciw jesiennym trendom i wprowadza wyjątkową nowość: intensywną i wyrazistą mieszkankę kawy z Indii i Ameryki Południowej oraz harmonijną i łagodną mieszankę kawy z Ameryki Łacińskiej.
To specjalna limitowana edycja w ramach kolejnej odsłony projektu Baw się kawą, którego ambasadorką jest Ania Starmach. To projekt, który zachęca do zabawy i eksperymentowania z kawą we własnym, kuchennym zaciszu. Nieczęsto mamy okazję do kosztowania nowych, egzotycznych smaków, dlatego tej jesieni marka Jacobs stworzyła wyjątkową okazję, by we własnym domu móc się cieszyć nową, oryginalną, mieloną kawą pochodzącą z odległych krajów. To właśnie od regionu, w którym dojrzewają ziarna, zależy smak i aromat kawy. Pochodzenie i sposób jej palenia wpływają na niepowtarzalny charakter i wyjątkowe walory smakowe dwóch nowych kaw Jacobs Krönung, które na pewno docenią najwięksi miłośnicy kawy.

logotyp_Baw_sie_kawaIntensywna i wyrazista

Mieszanka kawy z Indii i Ameryki Południowej

Wyjątkowa kompozycja kaw z Ameryki Południowej zawierająca 20% kawy z Indii, dzięki zawartości ziaren z regionu Malabar, charakteryzuje się intensywnym i lekko pikantnym smakiem. Ziarna suszone przez ciepły monsunowy wiatr zyskały swój niepowtarzalny charakter, a ciemne palenie nadało kawie głęboki, bogaty i mocny smak.

Harmonijna i łagodna

Mieszanka kawy z Ameryki Łacińskiej

Idealna na chwile przyjemności kompozycja kawy z Ameryki Łacińskiej, zawiera 30% kawy z Peru o delikatnym posmaku orzechów i z łagodną nutą słodyczy co jest charakterystyczne dla kawy uprawianej w górskich rejonach Ameryki Łacińskiej. Średni stopień palenia nadaje kawie posmak czekolady oraz wpływa
na jej łagodność.

„Jacobs to marka obecna dziś już w co drugim gospodarstwie domowym.
Od lat obserwujemy rynek i widzimy, że w segmencie kaw mielonych nowości są prawdziwą rzadkością. Chcąc wyjść naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom smakowym Polaków, specjalnie na nadchodzącą jesień, przygotowaliśmy limitowaną edycję Jacobs Krönung. Wprowadzając nowe kreacje do tego sezonu, chcemy nie tylko zachęcić do odkrywania nowych smaków i zabawy z kawą, ale przede wszystkim pragniemy urozmaicić Polakom jesienne dni i wspólnie spędzone chwile. Zapraszamy więc do zabawy z kawą na  www.przepisynakawe.pl. ” – mówi Magdalena Maciejewska, Junior Brand Manager Mondelez Polska S.A.

Sugerowana cena detaliczna:

Kawa Jacobs Kronung wzbogacona kawą z Peru 450g – 25,49 zł

Kawa Jacobs Kronung wzbogacona kawą z Indii 450 g – 25,49 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF