Czy lubisz sprytne rozwiązania, które pomagają w dbaniu o dom? Czy wiesz, że mycie mopem może być łatwiejsze dzięki kilku innowacyjnym patentom? Poznaj 5 powodów, dlaczego warto zmienić mopa, którego używasz na Mopa żółta mikrofibra marki Gosia.

  1. Jest jedynym mopem z gąbką szorującą.

mop-mikrofibra_gosiaWbudowana gąbka szorująca usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Dzięki temu nie będziesz musiała szorować na kolanach nawet zaschniętych plam. To ulga dla twoich kolan i kręgosłupa.

  1. Unikatowy krój końcówki mopa.

Dzięki temu masz dwa produkty w jednym. Sprytnie zaprojektowany krój mopa to połączenie dokładności ścierki z wygodą mopa.

  1. Niezwykle chłonny materiał z żółtej mikrofibry

Jest niezastąpiony przy wycieraniu rozlanych płynów. Posiadacze paneli i podłóg drewnianych wiedzą, że w takich sytuacjach należy usunąć ciecz jak najszybciej, aby podłoga nie uległa zniekształceniu. Mop żółta mikrofibra pozwala wytrzeć podłogę niemal do sucha. Czyści bez pozostawiania smug, kurz i brud przykleja się do mopa, a nie rozmazuje.

  1. Czyści bez detergentów – wystarczy woda.

To ważne nie tylko w przypadku alergików, ale również dzieci. Z Mopem żółta mikrofibra zapewnisz bezpieczne środowisko do dziecięcych zabaw na podłodze.

  1. Jest najchętniej wybieranym mopem z mikrofibry w Polsce.

To gwarancja satysfakcji milionów zadowolonych osób. Na rynku dostępnych jest wiele mopów, ale Mop żółta mikrofibra jest tylko jeden.

Gosia, Mop Żółta Mikrofibra

Cena za komplet: 22,99 zł/szt.

Cena za zapas 15,99 zł/szt.

www.gosia.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF