Powrót do szkoły wiąże się z wieloma przygotowaniami i zakupami. Jednym z dylematów są drugie śniadania ucznia oraz zdrowe przekąski, po które sięgnie na przerwie. Bardzo ważne jest, aby były to produkty pełnowartościowe i smaczne, dzięki czemu dziecko chętniej je zje. Marka Britta przychodzi z pomocą wszystkim mamom oferując pyszne, chrupiące wafle ryżowe, które spełnią wymagania każdego malucha oraz nastolatka.

britta_wafle_ryzoweRyżowa przekąska

Wafle ryżowe powstają z ryżu (najczęściej z białego lub brązowego) poprzez poddanie ich działaniu wysokiej temperatury oraz ciśnienia. Taki proces sprawia, że ziarenka przyjmują znaną przez nas form – są chrupiące i pożywne. Marka Britta oferuje 3 smaki wafli ryżowych: naturalne, ze słonecznikiem oraz z solą morską. Wafle ryżowe marki Britta świetnie zastąpią tradycyjne pieczywo. Możemy spakować je uczniowi do pojemniczka w podstawowej formie suchej lub przygotowanych kanapek. Wystarczy posmarować je ulubionym serkiem lub schrupać z jogurtem. Wafle stanowią danie lekkie oraz niskokaloryczne. Ich długi termin przydatności do spożycia sprawia, że przechowywane w zamkniętym pojemniku pozostaną świeże przez długi czas.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitych i wszechstronnych produktów marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.

Wafle ryżowe marki Britta

Opakowanie: 100g

Cena detaliczna: ok. 2,49  zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF