Nasz podziw budzą profesjonaliści, tacy jak pralnie chemiczne, właściciele hoteli czy firmy sprzątające, którzy świadcząc usługi swoim klientom, potrafią osiągnąć absolutnie najwyższy poziom czystości. Teraz, dzięki ulepszonej formuleRex 3xDziałanie, możesz osiągnąć tak samo olśniewający rezultat we własnym domu.

14Nowy Rex 3xDziałanie z udoskonaloną, silną i głęboko wnikającą formułą, oferuje potrójne rozwiązanie dla perfekcyjnie czystego prania: sprawi, że uporczywe plamy zostaną usunięte, intensywne kolory i biel są zachowane, a dodatkowo włókna otacza ochronna tarcza, która utrudni przywieranie zabrudzeń[1].

Formuła nowego Rex 3xDziałanie została wzbogacona o substancje aktywne, w tym o 3 nowe enzymy, działające na tak trudne plamy jak te po majonezie, lodach czekoladowych czy pozostałości szminki. Dodatkowo Rex 3xDziałanie jest skuteczny już w 20ºC. Efekt to czyste i pachnące ubrania, a także oszczędność energii i co za tym idzie – pieniędzy.

Nowa, bardziej skoncentrowana formuła proszku Rex 3xDziałanie jest tak silna, że te same rezultaty prania osiągniemy przy mniejszym dozowaniu produktu (zamiast 100g wystarczy 75g). Tym samym Rex dołączył do grona ekologicznych marek w portfolio Henkel i promuje ideę zrównoważonego rozwoju. Skoncentrowany Rex to mniej do dźwigania i mniej do przechowywania, przy tej samej liczbie prań.

Oprócz olśniewającej czystości, Rex 3xDziałanie sprawi, że rzeczy, które nosimy, będą zachwycać swoim zapachem. Zarówno wspomnieniem wakacyjnej przygody (wariant Morska Świeżość), egzotycznym japońskim ogrodem (wariant Kwiat Wiśni) oraz świeżym zapachem lasów Amazonii (wariant Amazońska Świeżość).

Rex 3xDziałanie jest dostępny w formie proszku i żelu, w wariantach do prania tkanin białych i kolorowych.

Rekomendowana cena detaliczna produktu to:

około 4,5 zł – 4 prania (proszek – 300g)

około 20 zł – 20 prań (proszek -1,5 kg, żel – 1,32 l)

około 28,50 zł – 40 prań, (proszek – 3 kg, żel – 2,64 l)

około 37,50 zł – 60 prań, (proszek – 4,5kg, żel – 3,96 l

[1]Podczas noszenia odzieży warstwa ochronna utrudnia przywieranie do niej zabrudzeń (włókna poliestrowe lub mieszane bawełna-poliester)

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF