Jan Niezbędny zaczyna jesień od porządków w ogrodzie. Stosy liści, sucha trawa, drobne gałązki – wszystko to zasypuje obejście domu, kiedy tylko na dobre zaczyna się złota pora roku. Oprócz potrzebnych do grabienia, sprzątania i usuwania nieczystości sprzętów, musimy zaopatrzyć się przede wszystkim w pojemne worki na śmierci.

worekWytrzymałe, mieszczące wiele litrów odpadów, wygodne w użyciu. Worki na śmieci o dużych pojemnościach marki Jan Niezbędny pomogą uporządkować jesienny ogród w szybki i komfortowy sposób. Z powodzeniem sprawdzą się w wysokich koszach na śmieci, zwykle wstawianych do ogrodów. Z pewnością pomieszczą wszystkie liście, której tej jesieni spadną do naszego ogrodu.

W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na jeden z trzech wariantów pojemności: 120 l, 160 l lub 240 l.  Wszystkie worki są wyjątkowo mocne i bardzo szczelne, dzięki czemu nie musimy martwić się o to, że nie wytrzymają ciężaru śmieci. Sytuacje, gdy przepełniony worek pęka po zakończeniu żmudnego grabienia liści już więcej się nie powtórzą. Worki marki Jan Niezbędny ze względu  na wysoką wytrzymałość tworzyw, z których zostały wykonane, idealnie nadadzą się nie tylko do  sezonowej pracy w ogrodzie, ale również jako stałe wypełnienie kosza na zewnątrz.

W ofercie dostępne są worki w kolorze czarnym: 160 l pakowane po 20 i 10 sztuk i 240 l pakowane po 10 sztuk, a także w kolorze niebieskim o pojemności 120 l, po 5 lub 25 sztuk.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF