Tak jak prawdziwi koneserzy sztuki zachwycają się tylko najlepszymi dziełami sztuki, tak prawdziwi koneserzy smaku docenią tylko najbardziej wykwintne kompozycje smaków. Dodatki do mięs i serów marki Stovit – Borówka Czerwona, Jarzębina oraz Żurawina – zostaną docenione przez najbardziej wymagające podniebienia.

Sztuka w słoiku

Dodatki marki Stovit stworzone zostały specjalnie dla osób, które nie boją się odkrywać nowych smaków i cenią sobie sztukę kulinarną na najwyższym poziomie. Borówka, Jarzębina oraz Żurawina tworzą idealny duet smakowy w połączeniu ze szlachetnymi gatunkami serów, na przykład z miękkim serem Camembert. Doskonale komponują się także podane z mięsami, szczególnie dziczyzną, mięsami pieczonymi. Prawdziwe rarytasy to dania kuchni myśliwskiej połączone z dzikimi owocami żurawiny czy jarzębiny.

 

Sztuka na stole

Podanie kolorowych dodatków w postaci Borówki Czerwonej, Jarzębiny i Żurawiny marki Stovit to, prócz uczty dla podniebienia, także uczta dla oka. Wygląd stołu, choć często pomijany, to bardzo ważny element obiadu czy kolacji. Dodatki w postaci naczyń wypełnionych kolorowymi sosami – rubinowymi borówkami i żurawiną, a także jarzębiną o barwie intensywnego pomarańczu – będą fantastycznie kolorowym, a zarazem smacznym uzupełnieniem dekoracji stołu.

 

Sztuka na słoiku

Produkty marki Stovit to nie tylko wspaniałe smaki dzikich owoców zamkniętych w oryginalnie zaprojektowanych słoiczkach. Na każdym wieku producent umieścił nie lada gratkę dla amatorów sztuki. Na nakrętkach pojawiają się reprodukcje obrazów polskich artystów, na co dzień znajdujących się w zbiorach Muzeum Narodowego w Poznaniu. Każdy słoiczek wyposażony jest także w etykietę, na której umieszczono informacje dotyczące wartości odżywczych przetworu.

 

Katalog produktów

 

Borówka Czerwona Premium – Zawiera duże ilości wapnia, magnezu, fosforu, a także witaminy A i C. Stanowi niezastąpiony dodatek do mięsa indyczego. Świetnie komponuje się także podana z mięsami ciemnymi oraz dziczyzną. Borówka Premium dostępnajest w słoiczkach o gramaturze 230 gram.

 

Jarzębina Premium – Owoce jarzębiny są bogate w witaminę C, zawierają dwukrotnie więcej karotenu niż marchew. Surowe są niejadalne, lecz w postaci przetworów są doceniane w kuchni i przetwórstwie (głównie jako dodatek do dżemów). Jarzębinę podawać można w połączeniu z konfiturami. Z jej pomocą można stworzyć wyśmienity sos z dodatkiem wina, który tworzy doskonałe połączenie z mięsami i szlachetnymi serami. Stovit proponuje Jarzębinę Premium w 250 gramowych słoiczkach.

 

Żurawina Premium – Owoce żurawiny uznawane są za jedne z najzdrowszych na świecie. Są skarbnicą żelaza, witaminy C, a także błonnika. Wysoka zawartość żelaza decyduje o przydatności żurawiny w diecie wegetariańskiej. Mięsa i sery podane z sosem żurawinowym to doskonały wybór. Produkt jest dostępny w 230 gramowym słoiczku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF